ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „СВРЕДЛО ЗА БЕТОН WURTH 10Х260ММ / C0648771026“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Сравняване
ДИСК ДИАМАНТЕН MATRIX ЗА МОКРО РЯЗАНЕ 125 Х 22,2 ММ / 731859
  • Производител: MTX Germany
Диск диамантен за мокро рязане, непрекъснат ръб, 125х22,2mm - произведено в Тайван.
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф3.0 MM 2 БРОЯ
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф3.0 MM 2 БРОЯ / 157697
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф3.0 MM 2 БРОЯ Изработено от висококачествена HSS - CO стомана, осигуряваща му здравина и дълъг живот.
  • Диаметър: 3 мм
  • Обща дължина: 61 мм
  • Дължина на свредлото: 33 мм
ШКУРКА ЗА ЕКСЦЕНТЪРШЛАЙФ Ф125MM К240 С 8 ОТВОРА 10БРОЯ / 181104
181104 ШКУРКА ЗА ЕКСЦЕНТЪРШЛАЙФ Ф125MM К240 С 8 ОТВОРА 10БР
Шестостенно шило SDS - PLUS 14x250mm Hardy.
ШЕСТОСТЕННО ШИЛО SDS-PLUS 14 Х 250 ММ / 2204702500
БОРКОРОНА CARBIDE Ф73 / 157771
БОРКОРОНА CARBIDE Ф73 / 157771
Размер Ф73
Свредло за бетон Размери: Ф 8 х 150мм
Свредло за бетон
  • Размери: Ф8 х 150мм
Диаметър Ф10
Работна дължина 101мм
Предназначение легирани и нелегирани стомани
Размер 115 х 1 х 22.2мм