ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „БОРКОРОНА ЗА БЕТОН MTX 65ММ / 703309“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Диаметър Ф4
Работна дължина 101мм
Предназначение легирани и нелегирани стомани
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф14Х160MM
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф14Х160MM / 153624
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф14Х160MM За пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 160mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 14mm
  • Работна дължина: 100mm
Купи
Бърз преглед
СВРЕДЛО SDS-MAX Ф18Х1000MM
СВРЕДЛО SDS-MAX Ф18Х1000MM /153813
СВРЕДЛО SDS-MAX Ф18Х1000MM
  • Свредлото SDS Max на Raider e изработено от висококачествена стомана.
  • Гаранция за неговата устойчивост и дълъг експлоатационен живот.
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф16Х210MM
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф16Х210MM / 153639
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф16Х210MM За пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 210mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 16mm
  • Работна дължина: 150mm
БОРКОРОНА DIAMOND DRY M14 Ф35MM
Размер Ф35
ДИСК Ф125MM VELCRO УНИВЕРСАЛЕН
ДИСК Ф125MM VELCRO УНИВЕРСАЛЕН / 139972
139972 ДИСК Ф125MM VELCRO УНИВЕРСАЛЕН
Подсказка
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН, 5 Х 110 ММ, ДВОЙНА СПИРАЛА, SDS /710029
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН, 5 Х 110 ММ, ДВОЙНА СПИРАЛА, SDS
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ MTX 12MM / 7179809
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ MTX 12MM / 7179809 Покритие от титанов нитрит увеличава устойчивостта на инструмента в 2-2,5 пъти.
Диаметър ø12 mm