ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „ДИАМАНТЕН ДИСК 125 Х1.6Х 22,2 ММ / 2280120125“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф8.0 MM 1 БРОЙ
Сравняване
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф8.0 MM 1 БРОЙ / 157721
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф8.0 MM 1 БРОЙ Изработено от висококачествена HSS - CO стомана, осигуряваща му здравина и дълъг живот.
  • Диаметър: 8 мм
  • Обща дължина: 117 мм
  • Дължина на свредлото: 75 мм
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
Патронник
ПАТРОННИК ЗА БОРМАШИНА С КЛЮЧ 3-16 ММ MATRIX / 168199
  • Конусното закрепване на патронника позволява използването му за пробивни машини
  • Има специален ключ, който позволява бърза смяна на свредлото.
Размер Ф18
ФРЕЗЕР ЗА ОБЕРФРЕЗА Ф12.7 MM
ФРЕЗЕР ЗА ОБЕРФРЕЗА Ф12.7 MM / 154402
  • Размер: 12.7 мм
  • Oпашка 8 мм
  • С лагер
  • За дърво
ПЛОСКО СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО MTX 30 ММ С 6-СТЕННА ОПАШКА
ПЛОСКО СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО MTX 30 ММ С 6-СТЕННА ОПАШКА / 704229
ПЛОСКО СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО MTX 30 ММ С 6-СТЕННА ОПАШКА Изработено от стомана. Размерът му е 30 мм. Твърдост на режещи ръбове е 45-54 HRc. Свредлото за дърво е подходящо за употреба с електрически бормашини, винтоверти.
Четка за бормашина
ЧЕТКА ЗА БОРМАШИНА КАМБАНА МЕСИНГ Ф 50MM (2)“““ / 170101
170101 ЧЕТКА ЗА БОРМАШИНА КАМБАНА МЕСИНГ Ф 50MM (2)"""
Шкурка за ексцентършлайф ф125мм, 10бр. P120 - Raider
ШКУРКА ЗА ЕКСЦЕНТЪРШЛАЙФ Ф125MM К120 С 8 ОТВОРА 10БРОЯ / 181102
Размер ф125х1мм