ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „ШКУРКА ЗА ЕКСЦЕНТЪРШЛАЙФ Ф125MM К120 С 8 ОТВОРА 10БРОЯ / 181102“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
ДИСК ДИАМАНТЕН СУХО РЯЗАНЕ 125Х22.2ММ / 73003 Режещият сегмент е 10 мм и е свързан с диска чрез лазерно заваряване, за най-добро закрепване.
Размер 125х22.2мм
Марка Gross
Бърз преглед
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-MAX Ф12Х400MM
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-MAX Ф12Х400MM / 153808
  • Дължина: 400mm
  • Захват: SDS-Max
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 12mm
  • Работна дължина: 250mm
Купи
Бърз преглед
СВРЕДЛО CROSS HEAD RAIDER SDS-PLUS Ф10Х260MM / 153667
ДЪЛЖИНА 260 мм.
ДИАМЕТЪР 10 мм.
ЗАХВАТ SDS+
ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ Бетон
НОЖ ЗА ЗЕГЕ BOSCH ЗА МЕТАЛ 1,2-2,6/75 ММ / 0608116123
НОЖ ЗА ЗЕГЕ BOSCH ЗА МЕТАЛ 1,2-2,6/75 ММ / 0608116123 Нож за прободен трион, предназначен е за рязане на тънки до дебели ламарини, тръби, профили до 10 мм и алуминий до 30 мм.
МАТЕРИАЛ HSS
РАБОТНА ДЪЛЖИНА 75 мм.
ЗАХВАТ Т-захват
Шкурка
Шкурка за бормашина
ШКУРКА ЗА БОРМАШИНА ЛАМЕЛНА Ф60MM K120 / 183504
183504 ШКУРКА ЗА БОРМАШИНА ЛАМЕЛНА Ф60MM K120
Нож за зеге за дърво
НОЖ ЗА ЗЕГЕ ЗА ДЪРВО T““ 116(90) 2БР. RD-WT344CB“““ / 155418
Нож за зеге за дърво "T" 116(90) 2бр. RD-WT344CB
БОРКОРОНА С ВОДЕЩО СВРЕДЛО 80ММ GRONE /2204800080
БОРКОРОНА С ВОДЕЩО СВРЕДЛО 80ММ GRONE /2204800080 Боркорона с водещо свредло 80мм - боркорона за бетон с водещо свредло SDS plus. Висококачествена боркорона, предназначена за ударно пробиване на отвори в твърди материали.
Размер 80мм