ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Диаметър Ф5.0
Работна дължина 101мм
Предназначение легирани и нелегирани стомани
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
Четка за бормашина
ЧЕТКА ЗА БОРМАШИНА КАМБАНА МЕСИНГ Ф 50MM (2)“““ / 170101
170101 ЧЕТКА ЗА БОРМАШИНА КАМБАНА МЕСИНГ Ф 50MM (2)"""
Купи
Бърз преглед
СВРЕДЛО SDS-MAX Ф20Х600MM
СВРЕДЛО SDS-MAX Ф20Х600MM /153814
СВРЕДЛО SDS-MAX Ф20Х600MM Свредло SDS-max на производителя Raider. Изработено от висококачествена стомана, осигуряваща неговата здравина и дълъг живот.
Шкурка
ШКУРКА ЗА ЛЕНТОВА ШЛИФОВЪЧНА МАШИНА, P 150, 75 Х 457 / 742809
ПЛОСКО СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО MTX 30 ММ С 6-СТЕННА ОПАШКА
ПЛОСКО СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО MTX 30 ММ С 6-СТЕННА ОПАШКА / 704229
ПЛОСКО СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО MTX 30 ММ С 6-СТЕННА ОПАШКА Изработено от стомана. Размерът му е 30 мм. Твърдост на режещи ръбове е 45-54 HRc. Свредлото за дърво е подходящо за употреба с електрически бормашини, винтоверти.
Четка за бормашина плоска
ЧЕТКА ЗА БОРМАШИНА ПЛОСКА МЕСИНГ Ф 75MM (3)“““ / 170105
Диаметър 75 mm
Захват Конус
Материал Месинг
МАТЕРИАЛ: Стомана
ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ: За метал
Шкурка за лентов шлайф 75х457mm Р80 5бр. 183113