ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „НОЖ ЗА ЗЕГЕ ЗА ДЪРВО T““ 100(75)4.0MM 2БР. RD-WT144 / 155403“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН MTX 8 Х 160 MM / 710189
Сравняване
  • Твърдосплавна пластина марка ВК8 има специално заточване
  • Изчислено е на ударно пробиване
  • Инструментът е направен от стомана марка 40Х
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф12Х160MM
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф12Х160MM / 153621
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф12Х160MM  За пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 160mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 12mm
  • Работна дължина: 100mm
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН 6Х110ММ / 2204506110 Свредло за бетон 6х110мм - в основата му е разположена т.нар “опашка на свредлото”. Тя представлява специална форма за SDS-Quick, SDS-max, SDS-plus, цилиндрична опашка или шлицов захват.
Марка WURTH
Предназначение За бетон
Размер 6х110мм
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ HSS-R Ф3.5MM 2 БРОЯ
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ HSS-R Ф3.5MM 2 БРОЯ /157684
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН Ф6 (60X100MM)
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН Ф6 (60X100MM) /157727
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН Ф6 (60X100MM)
ДИСК ДИАМАНТЕН WET 230X22.2MM RD-DD11
ДИСК ДИАМАНТЕН WET 230X22.2MM RD-DD11 / 162112
162112 ДИСК ДИАМАНТЕН WET 230X22.2MM RD-DD11
ШКУРКА ТРИЪГЪЛНА 285MM GRIT  80/VELCRO/ 5PCS.
ШКУРКА ТРИЪГЪЛНА 285MM GRIT  80/VELCRO/ 5PCS. / 180726
Спецификация:
  • Абразивност: 80mm
  • Предназначение: Шлайфане
  • Тип: Velcro триъгълна
  • Размер на шкурката: 285mm
Четка за бормашина
ЧЕТКА ЗА БОРМАШИНА ПЛОСКА МЕСИНГ Ф 50MM (2)“““ / 170104