ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „СВРЕДЛА ЗА МЕТАЛ 6БРОЯ Ф2, 3, 4, 5, 6, 8MM HSS-R КОМПЛЕКТ / 157110“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
Шкурка
Сравняване
ШКУРКА КРЪГЛА ЗА ШЛИФОВЪЧНА МАШИНА САМОЗАЛЕПВАЩА P60 125 мм 5 БРОЯ / 738039
  • Модел:TD738039
  • Тегло с опаковка:0.05kg
  • Опаковка:2.05cm x 5.70cm x 2.80cm
  • SKU:TD738039
Шкурка за ъглошлайф, самозалепваща, перфорирана, P 60, 125mm, 5бр, 738039, MTX
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф14Х160MM
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф14Х160MM / 153624
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф14Х160MM За пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 160mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 14mm
  • Работна дължина: 100mm
Купи
Бърз преглед
БУРГИЯ ЗА МЕТАЛ БЪЛГАРСКА Ф 8.5 ВАЛЕРИЙ
МАТЕРИАЛ: Стомана
ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ: За метал
СВРЕДЛО SDS-PLUS ЗА БЕТОН 12 Х 160 ММ HARDY
СВРЕДЛО SDS-PLUS ЗА БЕТОН 12 Х 160 ММ HARDY /2204512160
Свредло SDS - PLUS за бетон 12x160mm.
ШКУРКА
ШКУРКА ЗА БОРМАШИНА ЛАМЕЛНА Ф80MM K120 / 183506
183506 ШКУРКА ЗА БОРМАШИНА ЛАМЕЛНА Ф80MM K120
Подсказка
СВРЕДЛО MATRIX ЗА БЕТОН, 14 Х 160 ММ, ДВОЙНА СПИРАЛА, SDS / 710249
  • Твърдосплавна пластина марка ВК8 има специално заточване
  • Изчислено е на ударно пробиване
  • Инструментът е направен от стомана марка 40Х
  • Корпусът на свредлото увеличава площта на сечение, което намалява амплитуда на вибрациите му
  • При работа със свредлата с дължина над 400 мм е необходимо допълнително пробиване с по-късо свредло
  • Опашката трябва да се смазва.
Размер ф125х1мм
Предназначение За инокс
НОЖ ЗА САБЛЕВИДЕН ТРИОН ЗА ДЪРВО&МЕТАЛ BIM 225X0.9MM
НОЖ ЗА САБЛЕВИДЕН ТРИОН ЗА ДЪРВО&МЕТАЛ BIM 225X0.9MM / 155422
Спецификация:
  • Дължина: 225mm
  • Захват: Стандартен
  • Материал: BIM
  • Предназначение: Саблевиден трион
  • Работна дължина: 225mm