ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „БОРЧЕТА ЗА ДЪРВО КОМПЛЕКТ 5 БРОЯ// MTX / 704999“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
БУРГИЯ ЗА МЕТАЛ БЪЛГАРСКА Ф 2.5 ВАЛЕРИЙ
Сравняване
МАТЕРИАЛ: Стомана
ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ: За метал
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
Шкурка за бормашина
ШКУРКА ЗА БОРМАШИНА ЛАМЕЛНА Ф60MM K120 / 183504
183504 ШКУРКА ЗА БОРМАШИНА ЛАМЕЛНА Ф60MM K120
Купи
Бърз преглед
ЛАМЕЛЕН ДИСК WURTH Ф115 ММ P40
ЛАМЕЛЕН ДИСК WURTH Ф115 ММ P40 / C057878040
ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ За рязане на неръждаема стомана
ДИАМЕТЪР 115 мм.
ЕДРИНА ЗЪРНО Р40
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН WURTH SDS-PLUS 10/160 ММ
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН WURTH SDS-PLUS 10/160 ММ / C0648771016
ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР 10 мм.
ОБЩА ДЪЛЖИНА 160 мм.
РАБОТНА ДЪЛЖИНА 100 мм.
ЗАХВАТ SDS-plus
Размер 4.9мм
Твърдост 62-65 HRc
СТЪПАЛОВИДНО СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ / 723599 Стъпаловидно свредло за метал - стъпаловидните свредла  са предназначени за пробиване на отвори с различен диаметър в листов материал до 4мм, вкл. стомана, неръждаема ламирина, както и пластмаса.
Вид Стъпаловидно
Предназначен за работа с Стомана, пластмаса, неръждаема ламирина
Шкурка кръгла за шлифовъчна машина, самозалепваща, P 60, 125 mm, 10 бр. от ​MTX (Matrize Handels GmbH) Germany
ШКУРКА MATRIX КРЪГЛА ЗА ШЛИФОВЪЧНА МАШИНА, САМОЗАЛЕПВАЩА, / 738409
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф16Х300MM
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф16Х300MM / 153651
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф16Х300MM За пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 300mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 16mm
  • Работна дължина: 250mm