ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ШКУРКА С ОТВОРИ Ф125ММ
Сравняване
ШКУРКА С ОТВОРИ Ф125ММ
ШКУРКА С ОТВОРИ Ф125ММ Шкурка с отвори ф125мм - залепва се чрез велкро и е предназначена за шлайфане на дърво и мазилка.
Абразив P320
Диаметър 125мм
Подходящ за Ротационен шлайф
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
Подсказка
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН, 22 Х 600 ММ, ДВОЙНА СПИРАЛА, SDS / 710729
  • Твърдосплавна пластина марка ВК8 има специално заточване
  • Изчислено е на ударно пробиване
  • Инструментът е направен от стомана марка 40Х
  • Корпусът на свредлото увеличава площта на сечение, което намалява амплитуда на вибрациите му
  • При работа със свредлата с дължина над 400 мм е необходимо допълнително пробиване с по-късо свредло
  • Опашката трябва да се смазва.
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН 5.5Х260ММ / 2204555260 Свредло за бетон 5.5х260мм - в основата му е разположена т.нар “опашка на свредлото”. Тя представлява специална форма за SDS-Quick, SDS-max, SDS-plus, цилиндрична опашка или шлицов захват.
Марка WURTH
Предназначение За бетон
Размер 5.5х260мм
ДИСК ЗА ЪГЛОШЛАЙФ CARBIDE MULTI WHEEL 125X22.2MM
ДИСК ЗА ЪГЛОШЛАЙФ CARBIDE MULTI WHEEL 125X22.2MM / 160154
Диск за ъглошлайф Raider Carbide Multi Wheel е с вътрешен диаметър 22 мм, външен - 125 мм и дебелина 1.4 мм. Той служи за рязане на пластмаса, медни тръби, цветни метали и гипсокартон. Дискът е изработен чрез технология на лазерно топене, като ръбът е с карбидно покритие. Дизайнът му гарантира висока скорост на рязане и предотвратява деформация при употреба.
ШКУРКА VELCRO Ф150MM К100 С 6 ОТВОРА 10 БРОЯ
ШКУРКА VELCRO Ф150MM К100 С 6 ОТВОРА 10 БРОЯ / 180715
Спецификация:
  • Абразивност: 100mm
  • Диаметър: 150mm
  • Отвори: 6бр.
  • Предназначение: Ексцентършлайф
  • Разфасовка: 10бр.
БОРКОРОНА HSS Ф35 / 157825
БОРКОРОНА HSS Ф35 / 157825
Размер Ф35
БУРГИЯ ЗА МЕТАЛ БЪЛГАРСКА Ф 2.4 ВАЛЕРИЙ
МАТЕРИАЛ: Стомана
ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ: За метал
СВРЕДЛО CROSS HEAD RAIDER SDS-PLUS Ф18Х260MM
СВРЕДЛО CROSS HEAD RAIDER SDS-PLUS Ф18Х260MM / 153679
СВРЕДЛО CROSS HEAD RAIDER SDS-PLUS Ф18Х260MM за пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 260mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 18mm
  • Работна дължина: 200mm