ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER / 11539/CEA-18E
КОЛЕДЕН ТИШЛАЙФЕР 32 Х 180 СМ.
Обратно към продуктите
ГОФРИРАНА ВРЪЗКА ЗА СИФОН С ВИТЛО Ф92
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
Кликнете за уголемяване
truper
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
МАТЕРИАЛ: Полипропилен
ЧЕТКА: Въглеродна стомана
РАЗМЕР: 29.5  х 2.7 см
ДЕБЕЛИНА НА НИШКАТА: 0.35 мм
ДЪЛЖИНА НА СНОП: 3.2 см
8 налични
Описание
Връзка с нас ? / Въпрос относно продукт ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
Допълнителна информация
Марка
truper
Доставчик
Евромаркет
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
РОЛКА ЗА ВАЛЯК
Сравняване
ВАЛЯК HARDY GEPARD MIDI, ПАК, 15 СМ, 7 ММ, Ф 30 ММ / 0120153015
Валяк Gepard midi, 150mm, 7/30mm, Gepard midi Hardy
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ЧЕТКА СТОМАНЕНА HARDY 290ММ / 1001220006
ЧЕТКА СТОМАНЕНА HARDY 290ММ / 1001220006 Четка стоманена Hardy 290мм - произведена от марката Hardy.
Дължина 290мм
Материал на телт Месинг
Материал на дръжка Дърво
Купи
Бърз преглед
Фасаден валяк 18 cm, 18 mm, Ø68 mm Eurofaza Hardy
ВАЛЯК HARDY EUROFAZA ФАСАДЕН 18 СМ, 18 ММ, Ф 68 / 0100726818
ШПАКЛА СТОМАНЕНА ГЪВКАВА TRUPER EXPERT 102 ММ
ШПАКЛА СТОМАНЕНА ГЪВКАВА TRUPER EXPERT 102 ММ / 15852/ET-4FX
МАТЕРИАЛ: Неръждаема стомана
ДРЪЖКА: Двукомпонентна
ШИРИНА:  102 мм
УДАРНА ГЛАВА: Лят метал
ПОКРИВЕН НАЙЛОН HARDY 4 X 5 М 6 МКР
ПОКРИВЕН НАЙЛОН HARDY 4 X 5 М 6 МКР / 0400060405
ДРЪЖКА HARDY, Ф8, 25 СМ
Дръжка за валяк Hardy Ø8mm, 25cm Hardy 0140-110825
Дебелина 10 мм.
Ширина 38 мм.
Дължина на дръжката 170 мм.
Материал за дръжката дърво
Косъм Естествен косъм
Дължина на влакната 47 мм.