ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER / 11539/CEA-18E
КОЛЕДЕН ТИШЛАЙФЕР 32 Х 180 СМ.
Обратно към продуктите
ГОФРИРАНА ВРЪЗКА ЗА СИФОН С ВИТЛО Ф92
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
Кликнете за уголемяване
truper
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
МАТЕРИАЛ: Полипропилен
ЧЕТКА: Въглеродна стомана
РАЗМЕР: 29.5  х 2.7 см
ДЕБЕЛИНА НА НИШКАТА: 0.35 мм
ДЪЛЖИНА НА СНОП: 3.2 см
8 налични
Описание
Връзка с нас ? / Въпрос относно продукт ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
Допълнителна информация
Марка
truper
Доставчик
Евромаркет
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
КОФА БОЯДЖИЙСКА 19 ЛИТРА
КОФА БОЯДЖИЙСКА 19 ЛИТРА
Сравняване
  • Жълта кофа за бояджийска
  • Материал: пластмаса
  • Метална дръжка
  • Качество на изпълнението ,дълъг експлоатационен живот на продукта.
Серия 84
Размер 8см
Бърз преглед
ВАЛЯК 10 CM, 13 MM EUROFAZA
ВАЛЯК EUROFAZA 10 СМ, 13 ММ / 0125711510
  • ВАЛЯК 10 CM, 13 MM EUROFAZA
ВАЛЯК ПРИТИСКАНЕ НА ТАПЕТИ HARDY 18СМ / 0610456518
Размер 18см
Марка Hardy
ЧЕТКА HARDY УНИВЕРСАЛНА 46ММ / 9600404640 Четка Hardy универсална 46мм - произведена от марката Харди.
Размер 46мм
Марка Харди
Валяк Hardex фасаден ПАК 18см, 18мм, о 68мм
ВАЛЯК HARDEX ФАСАДЕН ПАК 18 CМ, 18 ММ, Ф 68 ММ / 0101106818
ДРЪЖКА 2K HARDY 15СМ / 0140120615
Диаметър 6 мм
Максимална дължина на дръжката 400 мм
ШЛАЙФ С ДРЪЖКА 105 Х 230 ММ HARDY / 1000352311
ШЛАЙФ С ДРЪЖКА 105 Х 230 ММ HARDY
  • Ръчен шлайф с дръжка
  • Дължина: 230 мм
  • Широчина: 105 мм