ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER / 11539/CEA-18E
КОЛЕДЕН ТИШЛАЙФЕР 32 Х 180 СМ.
Обратно към продуктите
ГОФРИРАНА ВРЪЗКА ЗА СИФОН С ВИТЛО Ф92
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
Кликнете за уголемяване
truper
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
МАТЕРИАЛ: Полипропилен
ЧЕТКА: Въглеродна стомана
РАЗМЕР: 29.5  х 2.7 см
ДЕБЕЛИНА НА НИШКАТА: 0.35 мм
ДЪЛЖИНА НА СНОП: 3.2 см
8 налични
Описание
Връзка с нас ? / Въпрос относно продукт ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
Допълнителна информация
Марка
truper
Доставчик
Евромаркет
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ВАЛЯК HARDEX 24Х18 Ф38 / 0130104023
Сравняване
Дължина на влакното 18 мм
Дължина на валяка 24 см
Диаметър на валяка (ролката) ø38мм
  • Удобна за работа с една ръка
  • Полирана и неръждаема
  • Малък универсален размер
Купи
Бърз преглед
ВАЛЯК GEPARDAKRYL 25 СМ, Ф48 HARDY
ВАЛЯК HARDY GEPARDAKRYL 25 СМ, Ф48 / 0110314825
  • МАРКАHARDYРАЗМЕР СМ25.00 см
  • ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ ЗА ЛАТЕКСНИ И ФАСАДНИ БОИ
  • ДЪЛЖИНА НА ВЛАКНОТО11.00 мм
  • МАТЕРИАЛ НА ВЛАКНОТО ПОЛИАКРИЛ
  • ДИАМЕТЪР НА ВАЛЯКА 48.00 мм
ШПАКЛА БОЯДЖИЙСКА, СЕРИЯ 82, 6 СМ, ДРЪЖКА
  • Широко приложение
  • Гъвкава
  • Полирана, неръждаема стомана
ШПАКЛА ПЛАСТМАСОВА ДРЪЖКА 127MM TMP
ШПАКЛА TOPMASTER ПЛАСТМАСОВА ДРЪЖКА 127MM / 320712
ШПАКЛА ПЛАСТМАСОВА ДРЪЖКА 127MM TMP Професионалните ръчни инструменти на Topmaster съчетават в себе си изключителен дизайн, качество и дълъг експлоатационен живот.
  • Конструкция от неръждаема стомана
  • Двуслойна дръжка за по-добър захват
РОЛКА ЗА ВАЛЯК
ВАЛЯК HARDY GEPARD MIDI, ПАК, 15 СМ, 7 ММ, Ф 30 ММ / 0120153015
Валяк Gepard midi, 150mm, 7/30mm, Gepard midi Hardy
  • Широко приложение
  • Гъвкава
  • Полирана, неръждаема стомана
ПЛОСКА ЧЕТКА HARDY "40" 50 ММ, ЧЕРВЕНА, ПЛАСТМАСОВА ДРЪЖКА
  • Тип: плоска четка
  • Ширина: 50 мм.
  • Материал за дръжка: пластмаса
  • Синтетични влакна
  • Дължина на влакната: 44 мм