ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER / 11539/CEA-18E
Преглед на количката „ДРЪЖКА 2K HARDY 15СМ / 0140120615“ е добавен във вашата количка.
КОЛЕДЕН ТИШЛАЙФЕР 32 Х 180 СМ.
Обратно към продуктите
ГОФРИРАНА ВРЪЗКА ЗА СИФОН С ВИТЛО Ф92
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
Кликнете за уголемяване
truper
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
МАТЕРИАЛ: Полипропилен
ЧЕТКА: Въглеродна стомана
РАЗМЕР: 29.5  х 2.7 см
ДЕБЕЛИНА НА НИШКАТА: 0.35 мм
ДЪЛЖИНА НА СНОП: 3.2 см
8 налични
Описание
Връзка с нас ? / Въпрос относно продукт ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
Допълнителна информация
Марка
truper
Доставчик
Евромаркет
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ВАЛЯК ELITAKOLOR ФАСАДЕН ПАК 18 CМ, 18 ММ, Ф 68ММ
Сравняване
ВАЛЯК HARDY ELITAKOLOR ФАСАДЕН ПАК 18 CМ, 18 ММ, Ф 68ММ / 0101226818
Този валяк е с подложка, за по-добра покриваемост на неравности.
  • Дължина на влакното: 18 мм
  • Дължина на валяка (ролката): 180 мм
  • Диаметър на валяка (ролката): ø68 мм
ВАЛЯК FLOK MINI УНИВЕРСАЛЕН, 10 СМ, Ф35ММ, 2 БРОЯ / 0123063510
Купи
Бърз преглед
Четка телена 6 реда дървена дръжка SPARTA 06011673
ЧЕТКА ТЕЛЕНА 6 РЕДА ДЪРВЕНА ДРЪЖКА SPARTA / 748265
  • Модел:TD748265
  • Тегло с опаковка:0.09kg
  • Опаковка:4.20cm x 4.20cm x 3.25cm
  • SKU:TD748265
МАЛАМАШКА
МАЛАМАШКА НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА 280Х130MM С ГРЕБЕН 8X8TM / 323106
  • МАЛАМАШКА НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА 280Х130мм С ГРЕБЕН 8х8 TOPMASTER PROFESSIONAL е:
  • изработена от неръждаема стомана.
  • с двуслойна дръжка за по-добър захват
ВАЛЯК NYLON-PLUS MIDI, ПАМ, 15 СМ, 6 ММ, Ф30 HARD / 0120433015
Параметри: Ширина: 15 см Диаметър: 30 мм Дължина на влакното: 6мм