ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER / 11539/CEA-18E
Преглед на количката „ВАЛЯК VELUR 25СМ / 0111384825“ е добавен във вашата количка.
КОЛЕДЕН ТИШЛАЙФЕР 32 Х 180 СМ.
Обратно към продуктите
ГОФРИРАНА ВРЪЗКА ЗА СИФОН С ВИТЛО Ф92
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
Кликнете за уголемяване
truper
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
МАТЕРИАЛ: Полипропилен
ЧЕТКА: Въглеродна стомана
РАЗМЕР: 29.5  х 2.7 см
ДЕБЕЛИНА НА НИШКАТА: 0.35 мм
ДЪЛЖИНА НА СНОП: 3.2 см
8 налични
Описание
Връзка с нас ? / Въпрос относно продукт ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
Допълнителна информация
Марка
truper
Доставчик
Евромаркет
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ТЪНЪК ПОКРИВЕН НАЙЛОН 4Х5М
Сравняване
ТЪНЪК ПОКРИВЕН НАЙЛОН 4Х5М
Материал Полиетилен
ВАЛЯК EUROFAZA MIDI 10 СМ, 7 ММ / 0120703010
Параметри: Ширина: 10 см Диаметър: 30 мм Дължина на влакното: 7 мм
Купи
Бърз преглед
Фасаден валяк Hardy Hardex ПАК 25см 18мм ø68мм
ВАЛЯК HARDEX ФАСАДЕН ПАК 25 CМ, 18 ММ, Ф 68 ММ / 0100106825
  • Дължина на влакното: 18 мм
  • Дължина на валяка (ролката): 25 см
  • Диаметър на валяка (ролката): ø68 мм
МИСТРИЯ ШПАКЛОВЪЧНА ЗАОБЛЕНА, СЕРИЯ 30, 16Х8,5 HARDY / 0810301610
ШПАКЛА -ТОПЕКС 125ММ / ВАЛЕРИЙ
ШПАКЛА -ТОПЕКС 125ММ / ВАЛЕРИЙ
Вид: Шпакла
Дръжка: Против приплъзване и запотяване
ВАЛЯК ELITAKOLOR ФАСАДЕН 18CM 18/68MM
ВАЛЯК ELITAKOLOR ФАСАДЕН ПАК 18 CМ, 18 ММ, Ф 68ММ / 0100226818
ЧЕТКА СТОМАНЕНА, ИЗВИТА, ДЪЛГА ЕРГОНОМИЧНА ДРЪЖКА
  • Извита, с дълга ергономична дръжка
  • Материал: стомана
ШПАКЛА ФАСАДНА ПЛАСТМАСОВА ДРЪЖКА 200MM TS
ШПАКЛА ФАСАДНА ПЛАСТМАСОВА ДРЪЖКА 200MM TS / 324202