СИН ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК FDFNY2250 / 59243
Преглед на количката „НЕИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК JM7012 / 59050“ е добавен във вашата количка.
ЧЕРВЕН ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК PTV1.2512 / 59102
Обратно към продуктите
СОНДА ЗА ИЗТЕГЛЯНЕ НА КАБЕЛ Ф3/15M
Кликнете за уголемяване
ELMARK
Различния цвят на изолацията съответства на различни сечения на проводника.
Материал месингова сплав
Покритие галванично калаено покритие
Изолация поливинилхлорид
Цветове три основни цвята – червен, син, жълт
100 налични
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
Материал месингова сплав
Изолация поливинилхлорид
Връзка с нас ? / Въпрос относно син изолиран накрайник FDFNY2250 ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
При възникнални проблеми не се колебайте да ни потърсите на посочените контакти.
Тук са всичките Ви желания, събрани на едно място !
Бъдете подготвени за всяка ситуация с оналайн магазин eAlfa.bg !
Допълнителна информация
Тегло 0.250 кг
Доставчик
ЕЛМАРК ГРУП ЕООД
Марка
ELMARK
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ИЗОЛИРАНО СЪЕДИНЕНИЕ ELMARK BV 1.25/ЧЕРВЕНО 100 БРОЯ
Сравняване
ЧЕРВЕНО ИЗОЛИРАНО СЪЕДИНЕНИЕ BV1.25 / 59001
Модел PVT
Цвят Червен
Сечение на проводника 4-6 mm²
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
КАБЕЛНА ГИЛЗА GTY95 / 59208
КАБЕЛНА ГИЛЗА GTY95 / 59208
Материал медна сплав
Покритие калаено
Модел GTY
Сечение на проводника 95 mm²
Дължина 60 mm
Купи
Бърз преглед
ЛУСТЕР-КЛЕМА
ПОЛИЕТИЛЕНОВА ЛУСТЕР КЛЕМА H-10MM2 PE / VIV003051
ЛУСТЕР КЛЕМА H-10MM2 PE / VIV003051 Полиетиленова лустер-клема T55°, H/10.0mm2 PE.
Серия TERMINAL BLOCKS
Напрежение (V) 250V
Размери (mm) 10 mm2
Цвят на корпуса прозрачно
Гаранция 12 месеца гаранция
Материал полиетилен
Цветове три основни цвята - червен, син, жълт
ЖЪЛТ LED ИНДИКАТОР 230V ELMARK / 401723
ЖЪЛТ LED ИНДИКАТОР 230V ELMARK / 401723 Жълт LED индикатор ELMARK за монтаж към равна метална или пластмасова повърхност. Служи за управление и сигнализация.
Номинално напрежение 230 V
Изолационно напрежение 660V; 50/60Hz
Устойчивост на импулсно напрежение 6000V
ЧЕРВЕНА РЕДОВА КЛЕМА LTU2UK 6N / 31062
Номинално напрежение до 800V
Номинален ток до 125А
Сечение на проводника 0.2мм²÷35.00мм²
СКОБИ ЗА ЗАКРЕПВАНЕ НА КАБЕЛ 12ММ / 500012 Скоби за закрепване на кабел 12мм - скобите за закрепване на кабел осигуряват надеждна защита и дават възможност за прецизно фиксиране на кабели и проводници.
Материал PVC
Цвят на изделиет бял
Диаметър 12 mm
Цена за пакет
БЯЛ LED ИНДИКАТОР ELMARK / 401123
Номинално напрежение 230 V