СИН ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК FDFNY2250 / 59243
Преглед на количката „СКОБИ ЗА КАБЕЛ 4“ е добавен във вашата количка.
ЧЕРВЕН ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК PTV1.2512 / 59102
Обратно към продуктите
СОНДА ЗА ИЗТЕГЛЯНЕ НА КАБЕЛ Ф3/15M
Кликнете за уголемяване
ELMARK
Различния цвят на изолацията съответства на различни сечения на проводника.
Материал месингова сплав
Покритие галванично калаено покритие
Изолация поливинилхлорид
Цветове три основни цвята – червен, син, жълт
100 налични
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
Материал месингова сплав
Изолация поливинилхлорид
Връзка с нас ? / Въпрос относно син изолиран накрайник FDFNY2250 ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
При възникнални проблеми не се колебайте да ни потърсите на посочените контакти.
Тук са всичките Ви желания, събрани на едно място !
Бъдете подготвени за всяка ситуация с оналайн магазин eAlfa.bg !
Допълнителна информация
Тегло 0.250 кг
Доставчик
ЕЛМАРК ГРУП ЕООД
Марка
ELMARK
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
СКОБИ ЗА КАБЕЛ 8
Сравняване
СКОБИ ЗА КАБЕЛ 8
Материал PVC
Цвят на изделието Бял
Предназначение За фиксиране на проводници
Модел GL
Цвят Черен
Дължина 1 m
Диаметър преди свиване 4 mm
Купи
Бърз преглед
РЕДОВА КЛЕМА 6JD ЖЪЛТО/ЗЕЛЕНА
ЖЪЛТО/ЗЕЛЕНА РЕДОВА КЛЕМА 6JD / 31064
Номинално напрежение до 800V
Номинален ток до 135А
Сечение на проводника 0.2мм²÷35.00мм²
ЧЕРНА РЕДОВА КЛЕМА LTU2UK 5N / 31051
Номинално напрежение до 800V
Номинален ток до 125А
ФАСУНГА ЗА ПОЛИЛЕЙ Е27
ФАСУНГА ЗА ПОЛИЛЕЙ Е27
Фасунга за полилей - малка пластмасова фасунга – миньонка с ринг и цокъл Е27, 250V, 4A. Фасунгата има максимална работна температура до 200°C.
Напрежение 250V
Номинален ток 4А
ЛУСТЕР КЛЕМА H6 MM2 РЕ / VIV001726
ЛУСТЕР-КЛЕМА Т55
ЛУСТЕР КЛЕМА H6 MM2 PE / VIV001726 Полиетиленова лустер-клема T55°, H/6.0mm2 PE.
Серия TERMINAL BLOCKS
Напрежение (V) 250V
Размери (mm) 2.5 mm2
Цвят на корпуса прозрачно
Гаранция 12 месеца гаранция
Материал полиетилен
РАЗМЕР 20 м х 19 мм. х 0,15 мм.
ЦВЯТ Жълт
МАТЕРИАЛ PVC
МАРКА Tesa
ЗАХРАНВАЩ ГРЕБЕН ELMARK 63А / 14363
ЗАХРАНВАЩ ГРЕБЕН ELMARK 63А / 14363 Захранващ гребен ELMARK.
Номинален ток 63/100A
Брой полюси 18
Дължина 1000 mm
Номинално работно напрежение 230V/400V
Изолационно напрежение 500V
Устойчивост 960°C/3sec