СИН ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК FDFNY2250 / 59243
Преглед на количката „КЕХЛИБАР LED ИНДИКАТОР ELMARK / 401223“ е добавен във вашата количка.
ЧЕРВЕН ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК PTV1.2512 / 59102
Обратно към продуктите
СОНДА ЗА ИЗТЕГЛЯНЕ НА КАБЕЛ Ф3/15M
Кликнете за уголемяване
ELMARK
Различния цвят на изолацията съответства на различни сечения на проводника.
Материал месингова сплав
Покритие галванично калаено покритие
Изолация поливинилхлорид
Цветове три основни цвята – червен, син, жълт
100 налични
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
Материал месингова сплав
Изолация поливинилхлорид
Връзка с нас ? / Въпрос относно син изолиран накрайник FDFNY2250 ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
При възникнални проблеми не се колебайте да ни потърсите на посочените контакти.
Тук са всичките Ви желания, събрани на едно място !
Бъдете подготвени за всяка ситуация с оналайн магазин eAlfa.bg !
Допълнителна информация
Тегло 0.250 кг
Доставчик
ЕЛМАРК ГРУП ЕООД
Марка
ELMARK
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Сравняване
ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК E3525 / 59033
Модел CHS
Сечение на проводника 35 mm²
Дължина 25  mm
Забележка Цена за пакет
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ПОДПОРЕН ИЗОЛАТОР ELMARK SM 51 15KV
ПОДПОРЕН ИЗОЛАТОР SM51 ELMARK 15KV / 31751
ПОДПОРЕН ИЗОЛАТОР SM51 ELMARK 15KV / 31751 Подпорен изолатор SM51 - за високо напрежение SM 51 8kV, цилиндричен.
Импулсно напрежение 15 (kV)
Диаметър на отвора 8 mm
Номинално напрежение 1000V
Изолационно напрежение 5000V
Температура на околната среда -40°C ÷ +90°C
Купи
Бърз преглед
ЛУСТЕР КЛЕМА H-6MM2 PE
ЛУСТЕР КЛЕМА H-6MM2 PE
ТЕХНИЧЕСКИ ПАРАМЕТРИ
Серия TERMINAL BLOCKS
Напрежение (V) 250V
Размери (mm) 6 mm2
Цвят на корпуса прозрачно
Гаранция 12 месеца гаранция
Материал полиетилен
ЗЕЛЕН ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК TE6014 / 59029TE
Цветове три основни цвята - червен, син, жълт
ПРАВА СТЕННА ФАСУНГА Е27 НК
ПРАВА СТЕННА ФАСУНГА Е27 НК
Цокъл E27
Цвят Черен
Номинално напрежение 250 [VAC]
Тип Стенна, права
Номинален ток 4 [A]
ЗАХРАНВАЩ ГРЕБЕН ELMARK 63А / 14363
ЗАХРАНВАЩ ГРЕБЕН ELMARK 63А / 14363 Захранващ гребен ELMARK.
Номинален ток 63/100A
Брой полюси 18
Дължина 1000 mm
Номинално работно напрежение 230V/400V
Изолационно напрежение 500V
Устойчивост 960°C/3sec