КОЛЕЛО ХОДОВО 1701-MTB-050 F04 M10
Преглед на количката „КОЛЕЛО ХОДОВО 1700-MTB-075“ е добавен във вашата количка.
КУПИЧКА БРЮЛЕ 8,5 СМ 130 МЛ. 1 БРОЙ / 00010283
Обратно към продуктите
ЕДНОЦВЕТНИ БАЛОНИ 20 / И02-8302
Кликнете за уголемяване
  • Диаметър на колелото – 50 мм.
21 налични
Описание
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
КОЛЕЛО ХОДОВО 1700-MTB-075
Сравняване
  • Диаметър на колелото - 75 мм.
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
Описание: Уплътнител за врати и прозорци Самозалепващ: Да Цвят: Кафяв Профил: D Диаметър: 7,5 мм Дължина: 100 м
УПЛЪТНИТЕЛ D 100М 6 ММ КАФЯВ БОНДИТ
ЦВЯТ: антик
РАЗМЕР: ф 10
МАТЕРИАЛ: метал
СЕКРЕТНА ДРЪЖКА СИЛИСТРА БЯЛА 1/2
Предназначение За дървени и интериорни врати
Материал Метал
Вид Реверсивна
Цвят Месинг
Марка Сонико
Вид Сервизна дръжка
ДРЪЖКА КЛАСИКО С ТОПКА 70 ЧЕРНА
Междуцентрие 90 мм
Цвят Черна
Предназначение За офиси, жилищни помещения и други.
КОЛЕЛО ХОДОВО 2802-MTR-125 F18
КОЛЕЛО ХОДОВО 2802-MTR-125 F18
  • Диаметър на колелото - 125 мм.