КОЛЕЛО ХОДОВО 1701-MTB-050 F04 M10
Преглед на количката „ДРЪЖКА ЗА КОМАРНИК БЯЛА / 00611030303“ е добавен във вашата количка.
КУПИЧКА БРЮЛЕ 8,5 СМ 130 МЛ. 1 БРОЙ / 00010283
Обратно към продуктите
Кликнете за уголемяване
  • Диаметър на колелото – 50 мм.
21 налични
Описание
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Сравняване
СЕРВИЗНА ДРЪЖКА ГАБРОВО 1/2 АНТИК
Цвят Антик
Марка Сонико
Вид Сервизна дръжка
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ДРЪЖКА СИЛИСТРА СЕКРЕТНА 70 САТЕН
Предназначение За дървени и интериорни врати
Материал Метал
Вид Реверсивна
Купи
Бърз преглед
КОЛЕЛО ХОДОВО 1702-MTB-050 F04
КОЛЕЛО ХОДОВО 1702-MTB-050 F04
ЦВЯТ: бяло
РАЗМЕР: ф 10
МАТЕРИАЛ: метал
Междуцентрие 70мм
Предназначение входни врати, вътрешни врати, сервизни помещения и др.
Марка Sonico
БРАВА CODKEY CD 2001 СЕКРЕТНА 90 ММ ШИП С НИКЕЛ
  • Марка: Codkey
  • Вид: Секретна
  • Материал: Метал
  • Цвят: Никел
  • Размери: 90 мм
СЮРМЕ 60 ММ SONICO Ф8 БЯЛО
СЮРМЕ 60 ММ SONICO Ф8 БЯЛО
  • Материал: алуминий, стомана
  • Диаметър: 8 мм
  • Дължина: 60 мм
  • Цвят: бял
КОЛЕЛО ХОДОВО 1700-MTB-075 F04
КОЛЕЛО ХОДОВО 3300-MLS-125
КОЛЕЛО ХОДОВО 3300-MLS-125
  • Диаметър на колелото - 125 мм.