БИМЕТАЛЕН НАКРАЙНИК DTL112014 / 59230
Преглед на количката „ПРАВА СТЕННА ФАСУНГА Е27 НК“ е добавен във вашата количка.
НЕИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК JM7012 / 59050
Обратно към продуктите
ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК Е 7508/СИН 100БРОЯ
Кликнете за уголемяване
ELMARK
Осигурява се сигурна връзка в основата на накрайника.
Модел DTL-1
Сечение на проводника 120 mm²
Отвор за болт 14 mm
Дължина 120 mm
Вид на материала Медно-алуминива сплав
Марка ELMARK
10 налични
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
Модел DTL-1
Сечение на проводника 120 mm²
Отвор за болт 14 mm
Дължина 120 mm
Връзка с нас ? / Въпрос относно биметален накрайник DTL112014 ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
При възникнални проблеми не се колебайте да ни потърсите на посочените контакти.
Тук са всичките Ви желания, събрани на едно място !
Бъдете подготвени за всяка ситуация с оналайн магазин eAlfa.bg !
Допълнителна информация
Тегло 0.050 кг
Доставчик
ЕЛМАРК ГРУП ЕООД
Марка
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
СКОБИ ЗА КАБЕЛ 7
Сравняване
СКОБИ ЗА КАБЕЛ 7
Материал PVC
Цвят на изделието Бял
Предназначение За фиксиране на проводници
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ЧЕРВЕН ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК PTV1.2510 / 59101
Материал месингова сплав
Покритие галванично калаено покритие
Изолация поливинилхлорид
Цветове три основни цвята - червен, син, жълт
Дължина на лентата 20м
Широчина на лентата 19мм
Марка Теса
СИВА РЕДОВА КЛЕМА LTU2UIK 35N / 31353
СИВА РЕДОВА КЛЕМА LTU2UK 35N / 31353
Номинално напрежение до 800V
Номинален ток до 125А
Сечение на проводника 0.2мм²÷35.00мм²
КАБЕЛНА ГИЛЗА GTY25 / 59204
КАБЕЛНА ГИЛЗА GTY25 / 59204
Материал медна сплав
Покритие калаено
Модел GTY
Сечение на проводника 25 mm²
Дължина 40 mm
ИЗОЛИРАНА НУЛЕВА КЛЕМА SP03112 / 14312
ИЗОЛИРАНА НУЛЕВА КЛЕМА SP03112 / 14312 Предназначена е за експлоатация при температура от -40°C до 85°C. Тя е с дължина 76.5 мм. Предлага се в син цвят.
Материал месингови елементи, пластмасова изолация
Цвят сив/син
Устойчивост -40°C÷+85°C
Изолация пластмасова изолация
СИНЯ РЕДОВА КЛЕМА LTU2UK 10N / 31105
Номинално напрежение до 800V
Номинален ток до 125А