ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER / 11539/CEA-18E
КОЛЕДЕН ТИШЛАЙФЕР 32 Х 180 СМ.
Обратно към продуктите
ГОФРИРАНА ВРЪЗКА ЗА СИФОН С ВИТЛО Ф92
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
Кликнете за уголемяване
truper
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
МАТЕРИАЛ: Полипропилен
ЧЕТКА: Въглеродна стомана
РАЗМЕР: 29.5  х 2.7 см
ДЕБЕЛИНА НА НИШКАТА: 0.35 мм
ДЪЛЖИНА НА СНОП: 3.2 см
8 налични
Описание
Връзка с нас ? / Въпрос относно продукт ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
Допълнителна информация
Марка
truper
Доставчик
Евромаркет
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ШПАКЛА СТОМАНЕНА ГЪВКАВА TRUPER EXPERT 76 ММ.
Сравняване
ШПАКЛА СТОМАНЕНА ГЪВКАВА TRUPER EXPERT 76 ММ. / 15851/ET-3FX
МАТЕРИАЛ: Неръждаема стомана
ДРЪЖКА: Двукомпонентна
ШИРИНА:  76 мм
УДАРНА ГЛАВА: Лят метал
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
МИСТРИЯ ШПАКЛОВЪЧНА 14СМ Х 8СМ, НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА
Бърз преглед
ЧЕТКА HARDY УНИВЕРСАЛНА 46ММ / 9600404640
ЧЕТКА HARDY УНИВЕРСАЛНА 46ММ / 9600404640 Четка Hardy универсална 46мм - произведена от марката Харди.
Размер 46мм
Марка Харди
МИСТРИЯ ТРАПЕЦ 160MM ВТОРО ПОКОЛЕНИЕ TMP
МИСТРИЯ TOPMASTER ТРАПЕЦ 160MM ВТОРО ПОКОЛЕНИЕ / 323112
МИСТРИЯ ТРАПЕЦ 160MM ВТОРО ПОКОЛЕНИЕ TMP Професионалните ръчни инструменти на Topmaster съчетават в себе си изключителен дизайн, качество и дълъг експлоатационен живот. Трапецовидната мистрия на Topmaster притежава:
  • Конструкция от неръждаема стомана
  • Двуслойна дръжка
  • Надеждна сглобка с точкова заварка
ВАЛЯК HARDY MICRO 16 КОШНИЧЕН 18 СМ Ф44 ММ / 0119654418
ДЪЛЖИНА НА ВАЛЯКА 18 см
ДЪЛЖИНА НА ВЛАКНОТО 16 мм
ДИАМЕТЪР НА ВАЛЯКА 44 мм
ВАЛЯК HARDEX Ф18ММ / 0111104825
ВАЛЯК HARDEX Ф18ММ / 0111104825 Валяк Hardstar Ф18мм - произведен от марката Hardy.
Тип: Ролка с дръжка
Ширина на ролката [cm] 18
Вид боя Емулсионни бои, латексни бо
Диаметър на отвора за дръжката [mm] 25 см
Диаметър на вала [mm] ø48 мм
  • Дебелина: 15 мм.
  • Ширина: 35 мм.
  • Дължина на четката: 210 мм.
  • Материал за дръжка: двукомпонентна
  • Естествен косъм и полиестер
  • Дължина на влакната: 44 мм.
Дръжка за валяк 230x300x6mm TS
ДРЪЖКА TOPSTRONG ЗА ВАЛЯК 230X300X6MM TS / 540608
Дръжка за валяк
  • Размер - 230x300x6mm