ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER / 11539/CEA-18E
КОЛЕДЕН ТИШЛАЙФЕР 32 Х 180 СМ.
Обратно към продуктите
ГОФРИРАНА ВРЪЗКА ЗА СИФОН С ВИТЛО Ф92
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
Кликнете за уголемяване
truper
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
МАТЕРИАЛ: Полипропилен
ЧЕТКА: Въглеродна стомана
РАЗМЕР: 29.5  х 2.7 см
ДЕБЕЛИНА НА НИШКАТА: 0.35 мм
ДЪЛЖИНА НА СНОП: 3.2 см
8 налични
Описание
Връзка с нас ? / Въпрос относно продукт ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
Допълнителна информация
Марка
truper
Доставчик
Евромаркет
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ЧЕТКА СМЕСЕН КОСЪМ 50 ММ HARDY
Сравняване
ЧЕТКА HARDY СМЕСЕН КОСЪМ 50 ММ / 0200915050
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ЧЕТКА ПЛОСКА HARDY СЕРИЯ "43" АКРИЛ 3"
ЧЕТКА ПЛОСКА HARDY СЕРИЯ „43“, АКРИЛ 3″ / 0204437130
  • Тип: плоска четка
  • Дебелина: 18 мм.
  • Ширина: 75 мм.
  • Дължина на четката: 240 мм.
  • Материал за дръжка: дърво
  • Полиестерни влакна
  • Дължина на влакната: 70 мм
Купи
Бърз преглед
ПЛОСКА ЧЕТКА HARDY "40" 50 ММ, ЧЕРВЕНА, ПЛАСТМАСОВА ДРЪЖКА
  • Тип: плоска четка
  • Ширина: 50 мм.
  • Материал за дръжка: пластмаса
  • Синтетични влакна
  • Дължина на влакната: 44 мм
Кожен валяк
  • Кожен
  • 18см / ø48мм
  • Дръжка: 6мм
КОМПЛЕКТ №72 HARDY 2Х10СМ / 0180720000
Материал пластмаса
Цвят син
ВАЛЯК HARDEX 24Х18 Ф38 / 0130104023
Дължина на влакното 18 мм
Дължина на валяка 24 см
Диаметър на валяка (ролката) ø38мм
ДРЪЖКА HARDY, Ф8, 25 СМ
Дръжка за валяк Hardy Ø8mm, 25cm Hardy 0140-110825