ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „СВРЕДЛО ЗА БЕТОН 8Х210ММ / 710279“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф4.2 MM 1 БРОЙ
Сравняване
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф4.2 MM 1 БРОЙ / 157715
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф4.2 MM 1 БРОЙ Изработено от висококачествена HSS - CO стомана, осигуряваща му здравина и дълъг живот.
  • Диаметър: 4.2 мм
  • Обща дължина: 75 мм
  • Дължина на свредлото: 43 мм
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
СВРЕДЛО ЗА ЛАМАРИНА СТЪПАЛОВИДНО HEX 1/4 HSS+TIN SPI
СВРЕДЛО ЗА ЛАМАРИНА СТЪПАЛОВИДНО HEX 1/4 HSS+TIN SPI / 150680
  • Спираловиден канал намаляващ вибрациите и осигуряващ по-бързо пробиване в материала
  • Диаметър 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30 mm
Купи
Бърз преглед
ЕКСТРАКТОРИ КОМПЛЕКТ 4БРОЯ TOPMASTER
ЕКСТРАКТОРИ КОМПЛЕКТ 4БРОЯ TOPMASTER / 339701
  • За шпилки с диаметър: 3-5 ; 4-8 ; 5-10 ; 6-12 mm
  • Материал: Cr-Mo steel
  • Присъединителен размер: 1/4"
  • Разфасовка: 4 бр.
  • Изработени от хром-молибденова стомана
  • Удобна кутия за съхранение
ЛАМЕЛЕН ДИСК WURTH Ф115 ММ P60
ЛАМЕЛЕН ДИСК WURTH Ф115 ММ P60 / C057878060
ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ За рязане на неръждаема стомана
ДИАМЕТЪР 115 мм.
ЕДРИНА ЗЪРНО Р60
Диаметър Ф4.0
Работна дължина 101мм
Предназначение легирани и нелегирани стомани
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф14Х450MM
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф14Х450MM / 153610
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф14Х450MM За пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 450mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 14mm
  • Работна дължина: 400mm