ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
СВРЕДЛА ЗА МЕТАЛ 19БР Ф1.0-10MM HSS КОМПЛЕКТ
Сравняване
СВРЕДЛА ЗА МЕТАЛ 19 БРОЯ Ф1.0-10MM HSS КОМПЛЕКТ /157105
СВРЕДЛА ЗА МЕТАЛ 19БР Ф1.0-10MM HSS КОМПЛЕКТ Свредла за метал 19бр Ф1.0-10мм HSS комплект – Raider
  • Размер: 1, 1.5, 2, 2.5, 3, 3.5, 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10 al
  • 19 броя
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф14Х310MM
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф14Х310MM / 153653
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф14Х310MM За пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 310mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 14mm
  • Работна дължина: 250mm
Купи
Бърз преглед
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-MAX Ф12Х400MM
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-MAX Ф12Х400MM / 153808
  • Дължина: 400mm
  • Захват: SDS-Max
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 12mm
  • Работна дължина: 250mm
Диаметър Ф4.5
Работна дължина 101мм
Предназначение легирани и нелегирани стомани
НОЖ ЗА ЗЕГЕ BOSCH ЗА МЕТАЛ 1,2-2,6/75 ММ / 0608116123
НОЖ ЗА ЗЕГЕ BOSCH ЗА МЕТАЛ 1,2-2,6/75 ММ / 0608116123 Нож за прободен трион, предназначен е за рязане на тънки до дебели ламарини, тръби, профили до 10 мм и алуминий до 30 мм.
МАТЕРИАЛ HSS
РАБОТНА ДЪЛЖИНА 75 мм.
ЗАХВАТ Т-захват
ШКУРКА VELCRO Ф115MM K 60 10 БРОЯ
ШКУРКА VELCRO Ф115MM K 60 10 БРОЯ / 180703
  • Размер: 115 мм
  • К60
  • 10 броя в комплект
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф14Х160MM
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф14Х160MM / 153624
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф14Х160MM За пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 160mm
  • Захват: SDS+
  • Диаметър: 14mm
  • Работна дължина: 100mm
Подсказка
СВРЕДЛО MATRIX ЗА БЕТОН, 30 Х 300 ММ, ДВОЙНА СПИРАЛА, SDS / 709289
  • Твърдосплавна пластина марка ВК8 има специално заточване
  • Изчислено е на ударно пробиване
  • Инструментът е направен от стомана марка 40Х
  • Корпусът на свредлото увеличава площта на сечение, което намалява амплитуда на вибрациите му
  • При работа със свредлата с дължина над 400 мм е необходимо допълнително пробиване с по-късо свредло