ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
БОРКОРОНА С ВОДЕЩО СВРЕДЛО 68MM / 2204800068
Сравняване
БОРКОРОНА С ВОДЕЩО СВРЕДЛО 68MM GRONE / 2204800068
БОРКОРОНА С ВОДЕЩО СВРЕДЛО 68MM GRONE / 2204800068 Боркорона с водещо свредло 68мм - боркорона за бетон с водещо свредло SDS plus. Висококачествена боркорона, предназначена за ударно пробиване на отвори в твърди материали.
Размер 68мм
Марка Grone
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
Шкурка за виброшлайф 115х280 P220 с 8 отвора 10бр
ШКУРКА ЗА ВИБРОШЛАЙФ 115Х280 P220 С 8 ОТВОРА 10БРОЯ / 180110
Изпитано и доказано качество, висококачествена изработка, дълъг експлотационен живот.
Размер Ф18
Марка Grone
БОРКОРОНА DIAMOND Ф30 / 157779
БОРКОРОНА DIAMOND Ф30 / 157779
Размер Ф30
Нож за зеге за дърво
НОЖ ЗА ЗЕГЕ ЗА ДЪРВО T““ 100(75)4.0MM 2БР. RD-WT101D / 155409
НОЖ ЗА ЗЕГЕ ЗА ДЪРВО T"" 100(75)4.0MM 2БР. RD-WT101D RAIDER
  • Изработени от високовъглеродна стомана
  • Подходящ за твърда и мека дървесина, както и ламинирани плоскости
  • Универсален "T" захват
  • Дължина: 100mm
  • Захват: T-образен
  • Материал: HCS
  • Предназначение: Дърво
  • Работна дължина: 75mm
  • Стъпка: 6tpi
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН 20Х300ММ / 2204620300 Свредло за бетон 20х300мм - в основата му е разположена т.нар “опашка на свредлото”. Тя представлява специална форма за SDS-Quick, SDS-max, SDS-plus, цилиндрична опашка или шлицов захват.
Марка WURTH
Предназначение За бетон
Размер 20х300мм