ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „ДИСК ЗА ШЛАЙФАНЕ 180Х6Х22.2MM RDP / 160146“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Размер Ф8
Бърз преглед
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ MTX 9ММ / 7179009
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ MTX 9 ММ ПОКРИТИЕ ОТ ТИТАНОВ НИТРИД
Диаметър 9мм
Покритие Титанов нитрит
Бърз преглед
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф18Х210MM
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф18Х210MM / 153640
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф18Х210MM За пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 210mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 18mm
  • Работна дължина: 150mm
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ HSS+TIN Ф3.5 MM 2 БРОЯ
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН GROSS 8Х310ММ / 70679
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН GROSS 8Х310ММ / 70679 Свредло за бетон Gross 8х310мм - произведено от марката Gross, която гарантира качеството на продуктите си.
Размер 10х300мм
Марка Gross
ДИСК ДИАМАНТЕН MATRIX ЗА СУХО РЯЗАНЕ 125 Х 22,2 ММ / 731799
  • Модел:TD731799
  • Тегло с опаковка:0.50kg
  • Опаковка:21.00cm x 4.00cm x 3.70cm
  • SKU:TD731799
  • EAN:4044996044194
Диск за шлайфане Райдер Про 125х6х22.2мм
ДИСК ЗА ШЛАЙФАНЕ 125Х6Х22.2MM / 160110
ДИСК ЗА ШЛАЙФАНЕ 125Х6Х22.2MM
  • Вътрешен диаметър на диска: 22mm
  • Дебелина на диска: 6mm
  • Диаметър на диска: 125mm
  • Тип: Шлайфане
ШКУРКА VELCRO Ф225MM GRIT 100
ШКУРКА VELCRO Ф225MM GRIT 100 / 180724
ШКУРКА VELCRO Ф225MM GRIT 100
Спецификация:
  • Абразивност: 100mm
  • Предназначение: Шлайфане
  • Тип: Velcro
  • Размер на шкурката: 225mm