ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „БОРКОРОНА HSS Ф30 / 157823“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ВОДАЧ ЗА CARBIDE БОРКОРОНИ RAIDER
Сравняване
ВОДАЧ ЗА CARBIDE БОРКОРОНИ RAIDER / 157762
Подходящ за боркорони с размер: от Ø 33 до Ø 103 мм
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ПРЕДПАЗИТЕЛ ЗА ПРАХОУЛАВЯНЕ ЗА ЪГЛОШЛАЙФ 125MM
ПРЕДПАЗИТЕЛ ЗА ПРАХОУЛАВЯНЕ ЗА ЪГЛОШЛАЙФ 125MM / 139503
  • Категория: Консумативи и Аксесоари
Купи
Бърз преглед
БЪРКАЛКА С ПЛОСКА СПИРАЛА Ф100X600XHEX 10MM
БЪРКАЛКА С ПЛОСКА СПИРАЛА Ф100X600XHEX 10MM / 329927
  • Диаметър: 100 mm
  • Дължина: 600 mm
  • Захват: HEx10
ШКУРКА ДИСКОВА 120 TS30R, 225 ММ, 8 ОТВОРА, 3 БРОЯ
ШКУРКА ДИСКОВА 120 TS30R, 225 ММ, 8 ОТВОРА, 3 БРОЯ / 1050302212
  • Диаметър: 225 мм.
  • Зърненост: P120
  • 8 отвора
ДИСК ЗА МЕТАЛ 125Х1.0Х22.2MM A60T INOX RDP
ДИСК ЗА МЕТАЛ 125Х1.0Х22.2MM A60T INOX RDP / 160121
160121 ДИСК ЗА МЕТАЛ 125Х1.0Х22.2MM A60T INOX RDP
Тегло: 0.03кг
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН GROSS 10Х110ММ / 70658
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН GROSS 10Х110ММ / 70658 Свредло за бетон Gross 10х110мм - произведено от марката Gross, която гарантира качеството на продуктите си.
Размер 10х110мм
Марка Gross
ШКУРКА КРЪГЛА САМОЗАЛЕПВАЩА P8 / 738049
ШКУРКА КРЪГЛА САМОЗАЛЕПВАЩА P80 125 мм 5БРОЯ/ 738049
ШКУРКА КРЪГЛА САМОЗАЛЕПВАЩА P80 125 мм 5БРОЯ/ 738049 Шкурка за ъглошлайф, самозалепваща, перфорирана, P 80, 125mm, 5бр, 738049, MTX