ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ MTX 5.5MM / 7175509“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ФРЕЗЕРИ ЗА ОБЕРФРЕЗА Ф8 MM КОМПЛЕКТ 15 БРОЯ
Сравняване
ФРЕЗЕРИ ЗА ОБЕРФРЕЗА Ф8 MM КОМПЛЕКТ 15 БРОЯ / 158304
  • 15 бр. Фрези за оберфреза подредени в удобна кутийка.
  • Фрезерите в съчетание с фрезата на Райдер са много добър помощник на всеки дърводелец.
  • С тях може да правите каквото си поискате върху дървото.
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RD-SB27 / 163134
  • ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM
  • RAIDER RD-SB28
Купи
Бърз преглед
ДИСК ЗА МЕТАЛ 115Х2.5Х22.2MM RDP
ДИСК ЗА МЕТАЛ 115Х2.5Х22.2MM RDP / 160122
160122 ДИСК ЗА МЕТАЛ 115Х2.5Х22.2MM RDP
ШКУРКА МРЕЖА ОТ СИЛИЦИЕВ КАРБИД 93X230MM P120 5 БРОЯ
ШКУРКА МРЕЖА ОТ СИЛИЦИЕВ КАРБИД 93X230MM P120 5 БРОЯ / 184105
  • Абразивност: 120mm
  • Предназначение: Лентов шлайф
  • Размер на шкурката: 93x230mm
  • Тип: Силициев карбид
  • Броя: 5
  • Диск за циркуляр за дърво, 150х22mm, 40 зъба - неповторими оферта от нас за вас.
КОМПЛЕКТ БОРЧЕТА ЗА ШЛИФОВАЛКА ЗЪРНЕНОСТ 60-10БР TRUPER
КОМПЛЕКТ БОРЧЕТА ЗА ШЛИФОВАЛКА ЗЪРНЕНОСТ 60-10БР TRUPER / 12445/JPM-10
МАТЕРИАЛ: Алуминиев оксид
ОС: 6 мм
ЗЪРНЕНОСТ: 60 P
СВРЕДЛА ЗА СТЪКЛО 5БР. Ф3, 4, 6, 8 И 10MM КОМПЛЕКТ
СВРЕДЛА ЗА СТЪКЛО 5БР. Ф3, 4, 6, 8 И 10MM КОМПЛЕКТ / 157798
СВРЕДЛО ЗА ЛАМАРИНА СТЪПАЛОВИДНО HEX 1/4 HSS+TIN SPI
СВРЕДЛО ЗА ЛАМАРИНА СТЪПАЛОВИДНО HEX 1/4 HSS+TIN SPI / 150680
  • Спираловиден канал намаляващ вибрациите и осигуряващ по-бързо пробиване в материала
  • Диаметър 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30 mm