ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „БЯЛА ШКУРКА Р80“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф18Х210MM
Сравняване
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф18Х210MM / 153640
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф18Х210MM За пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 210mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 18mm
  • Работна дължина: 150mm
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
БОРКОРОНА CARBIDE Ф67 / 157760
БОРКОРОНА CARBIDE Ф67 / 157760
Размер Ф67
Бърз преглед
Нож за зеге за дърво
НОЖ ЗА ЗЕГЕ ЗА ДЪРВО T““ 100(75)2.5MM 2БР. RD-WT101B / 155408
Нож за зеге за дърво T 100(75)2.5mm 2бр. RD-WT101BR е висококачествен продукт на марка RAIDER. Нож за зеге за дърво T 100(75)2.5mm 2бр. RD-WT101BR можете да намерите в Машини.
ДИАМАНТЕНА КОРОНА М14 35ММ / 2290531435 Диамантена корона М14 35мм - силно агресивна, равномерна и бърза работа с материала.
Размер 35мм
Марка Grone
Нож за зеге за дърво
НОЖ ЗА ЗЕГЕ ЗА ДЪРВО T““ 100(75)4.0MM 2БР. RD-WT101D / 155409
НОЖ ЗА ЗЕГЕ ЗА ДЪРВО T"" 100(75)4.0MM 2БР. RD-WT101D RAIDER
  • Изработени от високовъглеродна стомана
  • Подходящ за твърда и мека дървесина, както и ламинирани плоскости
  • Универсален "T" захват
  • Дължина: 100mm
  • Захват: T-образен
  • Материал: HCS
  • Предназначение: Дърво
  • Работна дължина: 75mm
  • Стъпка: 6tpi
ДИСК ДИАМАНТЕН TURBO ТЪНЪК 115X22.2MM RD-DD21
ДИСК ДИАМАНТЕН RAIDER TURBO ТЪНЪК 115X22.2MM RD-DD21 / 162201
162201 ДИСК ДИАМАНТЕН TURBO ТЪНЪК 115X22.2MM RD-DD21
Подсказка
СВРЕДЛО MATRIX ЗА БЕТОН, 32 Х 600 ММ, ДВОЙНА СПИРАЛА, SDS / 709709
  • Твърдосплавна пластина марка ВК8 има специално заточване
  • Изчислено е на ударно пробиване
  • Инструментът е направен от стомана марка 40Х
  • Корпусът на свредлото увеличава площта на сечение, което намалява амплитуда на вибрациите му
  • При работа със свредлата с дължина над 400 мм е необходимо допълнително пробиване с по-късо свредло
  • Опашката трябва да се смазва.
ШКУРКА ДИСКОВА 180 TS30R, 225 ММ, 8 ОТВОРА, 3 БРОЯ
ШКУРКА ДИСКОВА 180 TS30R, 225 ММ, 8 ОТВОРА, 3 БРОЯ /1050302218
  • Диаметър: 225 мм.