ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „ВОДНА ШКУРКА 23Х28СМ Р240“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
ДИАМАНТЕНА КОРОНА ЗА ПЛОЧКИ М14 50ММ / 2290531450 Диамантена корона за плочки М14 50мм - качество на изпълнението, дълъг експлоатационен живот на продукта.
Предназначение За плочки
Размер 50мм
Бърз преглед
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф12Х160MM
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф12Х160MM / 153621
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф12Х160MM  За пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 160mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 12mm
  • Работна дължина: 100mm
Купи
Бърз преглед
СВРЕДЛО SDS-PLUS Ф22Х1000MM
СВРЕДЛО SDS-PLUS Ф22Х1000MM /153684
СВРЕДЛО SDS-PLUS Ф22Х1000MM Свредлото SDS Plus на Raider e изработено от висококачествена стомана, което е гаранция за неговата устойчивост.
  • Диаметър на свредлото: 22 мм.;
  • Обща дължина на свредлото: 1000 мм.;
  • Работна дължина на свредлото: 950 мм.
Марка SPD
Модел T118
Шкурка
ШКУРКА MATRIX ЗА ЛЕНТОВА ШЛИФОВЪЧНА МАШИНА, P 100, 75 Х 533 / 742849
Шкурка за лентова шлифовъчна машина, P 100, 75 х 533 mm, 3 бр. от MTX. Шкурка за лентова за шлайф машини. Абразив - алуминиев оксид върху тъканна основа с висока якост на разкъсване. Влагоустойчива. Предназначена е за шлайфане на пофърхности от метал, дърво, пластмаса и др. Опаковка - кутия по 3 бр.
Диаметър Ф10
Работна дължина 101мм