ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER / 11539/CEA-18E
КОЛЕДЕН ТИШЛАЙФЕР 32 Х 180 СМ.
Обратно към продуктите
ГОФРИРАНА ВРЪЗКА ЗА СИФОН С ВИТЛО Ф92
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
Кликнете за уголемяване
truper
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
МАТЕРИАЛ: Полипропилен
ЧЕТКА: Въглеродна стомана
РАЗМЕР: 29.5  х 2.7 см
ДЕБЕЛИНА НА НИШКАТА: 0.35 мм
ДЪЛЖИНА НА СНОП: 3.2 см
8 налични
Описание
Връзка с нас ? / Въпрос относно продукт ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
Допълнителна информация
Марка
truper
Доставчик
Евромаркет
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Размер 22см
Бърз преглед
ШПАКЛА ДВУКОМПОНЕНТНА ДРЪЖКА 40MM TS
ШПАКЛА ДВУКОМПОНЕНТНА ДРЪЖКА 40MM TS / 320750
  • Подходяща за нанасяне, изравняване и изглаждане на шпакловката
  • Двукомпонентна дръжка - гума и пластмаса
Купи
Бърз преглед
ШПАКЛА БОЯДЖИЙСКА С ОТВЕРТКА 12.5 СМ
БОЯДЖИЙСКА ШПАКЛА С ОТВЕРТКА 12,5 СМ HARDY / 0830760012
Универсална бъркалка Hardy, която е здрава, стабилна, за обичайна работа със силни или слабо лепящи материали. Бъркалката е изработена от закалена стомана, устойчива на механични повреди и реакция с различни смеси. Размери: 60х400 мм
ФАСАДЕН ВАЛЯК
ВАЛЯК HARDY EUROFAZA ФАСАДЕН 25 СМ, 18 ММ, Ф 68 / 0100726825
Фасаден валяк 25 cm, 18 mm, Ø68 mm Eurofaza Hardy
МАТЕРИАЛ: стомана
ПЛОСКА ЧЕТКА HARDY СЕРИЯ 30 / 0200300030
Размер: 11 / 75 / 205 мм