ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER / 11539/CEA-18E
Преглед на количката „ШПАКЛИ ЗА СИЛИКОН КОМПЛЕКТ 4 БРОЯ / 2090520004“ е добавен във вашата количка.
КОЛЕДЕН ТИШЛАЙФЕР 32 Х 180 СМ.
Обратно към продуктите
ГОФРИРАНА ВРЪЗКА ЗА СИФОН С ВИТЛО Ф92
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
Кликнете за уголемяване
truper
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
МАТЕРИАЛ: Полипропилен
ЧЕТКА: Въглеродна стомана
ДЕБЕЛИНА НА НИШКАТА: 0.35 мм
ДЪЛЖИНА НА СНОП: 3.2 см
8 налични
Описание
Връзка с нас ? / Въпрос относно продукт ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
Допълнителна информация
Марка
truper
Доставчик
Евромаркет
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
Фасаден валяк Hardy Hardex ПАК 25см 18мм ø68мм
Сравняване
ВАЛЯК HARDEX ФАСАДЕН ПАК 25 CМ, 18 ММ, Ф 68 ММ / 0100106825
  • Дължина на влакното: 18 мм
  • Дължина на валяка (ролката): 25 см
  • Диаметър на валяка (ролката): ø68 мм
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ЧЕТКА HARDY УНИВЕРСАЛНА 80ММ / 9600405480
ЧЕТКА HARDY УНИВЕРСАЛНА 80ММ / 9600405480 Четка Hardy универсална 80мм - произведена от марката Харди.
Размер 80мм
Марка Харди
Бърз преглед
ВАЛЯК GEPARDAKRYL 25 СМ, Ф48 HARDY
ВАЛЯК HARDY GEPARDAKRYL 25 СМ, Ф48 / 0110314825
  • ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ ЗА ЛАТЕКСНИ И ФАСАДНИ БОИ
  • ДЪЛЖИНА НА ВЛАКНОТО11.00 мм
  • МАТЕРИАЛ НА ВЛАКНОТО ПОЛИАКРИЛ
  • ДИАМЕТЪР НА ВАЛЯКА 48.00 мм
ШПАКЛА МНОГО ЗДРАВА 30ММ / 0830820103 Шпакла много здрава 30мм - произведена от марката Hardy, която гарантира качеството на продуктите си.
Размер 30мм
Марка Hardy
ШПАКЛА ГУМЕНА 100ММ
ШПАКЛА ГУМЕНА 100ММ
Вид: Шпакла
Материал: Гума
Размер: 100 мм
Марка Hardy
  • Качество на изпълнението ,дълъг експлоатационен живот на продукта.
ШПАКЛА ФАСАДНА ПЛАСТМАСОВА ДРЪЖКА 200MM TS
ШПАКЛА ФАСАДНА ПЛАСТМАСОВА ДРЪЖКА 200MM TS / 324202