ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER / 11539/CEA-18E
Преглед на количката „ТЕЛЕНА ЧЕТКА – ИЗВИТА TRUPER / 11540/CEA-10“ е добавен във вашата количка.
КОЛЕДЕН ТИШЛАЙФЕР 32 Х 180 СМ.
Обратно към продуктите
ГОФРИРАНА ВРЪЗКА ЗА СИФОН С ВИТЛО Ф92
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
Кликнете за уголемяване
truper
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
МАТЕРИАЛ: Полипропилен
ЧЕТКА: Въглеродна стомана
РАЗМЕР: 29.5  х 2.7 см
ДЕБЕЛИНА НА НИШКАТА: 0.35 мм
ДЪЛЖИНА НА СНОП: 3.2 см
8 налични
Описание
Връзка с нас ? / Въпрос относно продукт ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
Допълнителна информация
Марка
truper
Доставчик
Евромаркет
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
Валяк Hardy Gepard mini ПАК 10см / 7мм ø15мм 2броя Валяк
Сравняване
ВАЛЯК GEPARD MIDI, ПАК 10 СМ, 7 ММ, Ф 30 ММ / 0120153010
  • Подходящ за емулсионни и латексови бои, за малки площи.
  • Дължина на влакното: 7 мм
  • Дължина на валяка (ролката): 10 см
  • Диаметър на валяка (ролката): ø15мм
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ЦИКЛА ЗА ДЪРВО DUYAR ПРАВОЪГЪЛНА 160/125 ММ / 052
МАТЕРИАЛ Стомана
  • Качество на изпълнението ,дълъг експлоатационен живот на продукта.
ЧЕТКА ПЛОСКА, СЕРИЯ "30" 2,5" / 0200300025
ШПАКЛА ДВУКОМПОНЕНТНА ДРЪЖКА 40MM TS
ШПАКЛА ДВУКОМПОНЕНТНА ДРЪЖКА 40MM TS / 320750
  • Подходяща за нанасяне, изравняване и изглаждане на шпакловката
  • Двукомпонентна дръжка - гума и пластмаса
МИСТРИЯ ЗА МАЗИЛКИ HARDY СЕРИЯ 26 8/10 СМ
МИСТРИЯ ЗА МАЗИЛКИ HARDY СЕРИЯ 26 8/10 СМ / 0810260810
МАТЕРИАЛ Стомана, дърво
ДЪЛЖИНА 10 см.
ШИРИНА 8 см.
Характеристики Марка HARDEX Страна Украйна Размер 48×110×250
ВАЛЯК HARDY GEPARD ПАК 250 ММ, 11 ММ, Ф 48 ММ + ДРЪЖКА / 0111154825
Валяк Hardy Gepard ПАК 250 мм / 11мм ø48мм Подходящ за емулсионни и латексови бои.
  • Дължина на влакното: 11 мм
  • Дължина на валяка (ролката): 250 мм
  • Диаметър на валяка (ролката): ø48 мм
Валяк полиамид 18мм нишка 180x54x6мм + дръжка - TopStrong
ВАЛЯК ПОЛИАМИД TOPSTRONG 18MM НИШКА 180Х54Х6MM + ДРЪЖКА / 540698
Валяк полиамид + дръжка
  • Марка - TopStrong
  • 18мм нишка
  • Размер - 180x54x6 мм