СИН ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК FDFNY2250 / 59243
Преглед на количката „НЕИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК JM508 / 59046“ е добавен във вашата количка.
ЧЕРВЕН ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК PTV1.2512 / 59102
Обратно към продуктите
СОНДА ЗА ИЗТЕГЛЯНЕ НА КАБЕЛ Ф3/15M
Кликнете за уголемяване
ELMARK
Различния цвят на изолацията съответства на различни сечения на проводника.
Материал месингова сплав
Покритие галванично калаено покритие
Изолация поливинилхлорид
Цветове три основни цвята – червен, син, жълт
100 налични
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
Материал месингова сплав
Изолация поливинилхлорид
Връзка с нас ? / Въпрос относно син изолиран накрайник FDFNY2250 ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
При възникнални проблеми не се колебайте да ни потърсите на посочените контакти.
Тук са всичките Ви желания, събрани на едно място !
Бъдете подготвени за всяка ситуация с оналайн магазин eAlfa.bg !
Допълнителна информация
Тегло 0.250 кг
Доставчик
ЕЛМАРК ГРУП ЕООД
Марка
ELMARK
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ЩУЦЕР PG 48
Сравняване
ЩУЦЕР PG 48 / 500480
Материал полиетилен (РЕ)
Цвят сив
Приложение общо
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
КАБЕЛНА ГИЛЗА GTY95 / 59208
КАБЕЛНА ГИЛЗА GTY95 / 59208
Материал медна сплав
Покритие калаено
Модел GTY
Сечение на проводника 95 mm²
Дължина 60 mm
Купи
Бърз преглед
ДЮБЕЛ ЗА ПЛОСЪК КАБЕЛ 2 ELMARK 50 БРОЯ
ДЮБЕЛ ЗА ПЛОСЪК КАБЕЛ 2 / 500434 Дюбел за плосък кабел 2 - подходящ за плосък кабел със сечение: 2x4; 2x6; 3x1.5; 3x2.5mm².
Цвят Бял
Диаметър 6-7 mm
Широчина 12 mm
Цена за пакет от 50 броя
ЗАХРАНВАЩ ГРЕБЕН ELMARK 63А / 14363
ЗАХРАНВАЩ ГРЕБЕН ELMARK 63А / 14363 Захранващ гребен ELMARK.
Номинален ток 63/100A
Брой полюси 18
Дължина 1000 mm
Номинално работно напрежение 230V/400V
Изолационно напрежение 500V
Устойчивост 960°C/3sec
ФАСУНГА ЗА ПОЛИЛЕЙ Е27
ФАСУНГА ЗА ПОЛИЛЕЙ Е27
Фасунга за полилей - малка пластмасова фасунга – миньонка с ринг и цокъл Е27, 250V, 4A. Фасунгата има максимална работна температура до 200°C.
Напрежение 250V
Номинален ток 4А
ТЕРМОСВИВАЕМ ШЛАУХ С ЛЕПИЛЕН СЛОЙ D2.4 / 3010024GL
ТЕРМОСВИВАЕМ ШЛАУХ С ЛЕПИЛЕН СЛОЙ GL ТИП D2.4 ММ
Модел GL
Цвят Черен
Дължина 1 m
Диаметър преди свиване 2.4 mm
СКОБИ ЗА КАБЕЛ 14
СКОБИ ЗА КАБЕЛ 14
Материал PVC
Цвят на изделието Бял
Предназначение За фиксиране на проводници
НЕИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК JM7010 / 59049
Материал медна сплав
Покритие калаено покритие
За проводници със сечения от 4÷240мм²
С отвор за болт от М6÷М16 мм