СИН ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК FDFNY2250 / 59243
ЧЕРВЕН ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК PTV1.2512 / 59102
Обратно към продуктите
СОНДА ЗА ИЗТЕГЛЯНЕ НА КАБЕЛ Ф3/15M
Кликнете за уголемяване
ELMARK
Различния цвят на изолацията съответства на различни сечения на проводника.
Материал месингова сплав
Покритие галванично калаено покритие
Изолация поливинилхлорид
Цветове три основни цвята – червен, син, жълт
100 налични
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
Материал месингова сплав
Изолация поливинилхлорид
Връзка с нас ? / Въпрос относно син изолиран накрайник FDFNY2250 ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
При възникнални проблеми не се колебайте да ни потърсите на посочените контакти.
Тук са всичките Ви желания, събрани на едно място !
Бъдете подготвени за всяка ситуация с оналайн магазин eAlfa.bg !
Допълнителна информация
Тегло 0.250 кг
Доставчик
ЕЛМАРК ГРУП ЕООД
Марка
ELMARK
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Цвят Бял
Диаметър 6-7 mm
Широчина 6 mm
Цена за пакет 50 броя
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ЛУСТЕР-КЛЕМА
ПОЛИЕТИЛЕНОВА ЛУСТЕР КЛЕМА H-10MM2 PE / VIV003051
ЛУСТЕР КЛЕМА H-10MM2 PE / VIV003051 Полиетиленова лустер-клема T55°, H/10.0mm2 PE.
Серия TERMINAL BLOCKS
Напрежение (V) 250V
Размери (mm) 10 mm2
Цвят на корпуса прозрачно
Гаранция 12 месеца гаранция
Материал полиетилен
Купи
Бърз преглед
НЕИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК JM2.56 / 59240
Материал медна сплав
Покритие калаено покритие
За проводници със сечения от 4÷240мм²
С отвор за болт от М6÷М16 мм
НУЛЕВА КЛЕМА НЕИЗОЛИРАНА SP 029- 8
НЕИЗОЛИРАНА НУЛЕВА КЛЕМА SP0298 / 14208
НЕИЗОЛИРАНА НУЛЕВА КЛЕМА SP0298 / 14208 Предназначена е за експлоатация при температура от -40°C до 85°C. Тя е с дължина 76.5 мм. Предлага се в син цвят.
Материал месингови елементи, пластмасова изолация
Цвят сив/син
Устойчивост -40°C÷+85°C
Изолация пластмасова изолация
За проводник със сечение 4 mm²
Материал бакелит
Модел Мелоплам
Номинален ток 15 A
КАБЕЛНА ГИЛЗА GTY35 / 59205
КАБЕЛНА ГИЛЗА GTY35 / 59205
Материал медна сплав
Покритие калаено
Модел GTY
Сечение на проводника 35 mm²
Дължина 45 mm
ТЕРМОСВИВАЕМ ШЛАУХ С ЛЕПИЛЕН СЛОЙ D2.4 / 3010024GL
ТЕРМОСВИВАЕМ ШЛАУХ С ЛЕПИЛЕН СЛОЙ GL ТИП D2.4 ММ
Модел GL
Цвят Черен
Дължина 1 m
Диаметър преди свиване 2.4 mm
ИЗОЛИРАНА НУЛЕВА КЛЕМА SP03112 / 14312 Предназначена е за експлоатация при температура от -40°C до 85°C. Тя е с дължина 76.5 мм. Предлага се в син цвят.
Цвят сив/син
Устойчивост -40°C÷+85°C