СИН ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК FDFNY2250 / 59243
Преглед на количката „ЗЕЛЕН ИЗОЛИРБАНД 18ММХ20 / 721103“ е добавен във вашата количка.
ЧЕРВЕН ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК PTV1.2512 / 59102
Обратно към продуктите
СОНДА ЗА ИЗТЕГЛЯНЕ НА КАБЕЛ Ф3/15M
Кликнете за уголемяване
ELMARK
Различния цвят на изолацията съответства на различни сечения на проводника.
Материал месингова сплав
Покритие галванично калаено покритие
Изолация поливинилхлорид
Цветове три основни цвята – червен, син, жълт
100 налични
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
Материал месингова сплав
Изолация поливинилхлорид
Връзка с нас ? / Въпрос относно син изолиран накрайник FDFNY2250 ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
При възникнални проблеми не се колебайте да ни потърсите на посочените контакти.
Тук са всичките Ви желания, събрани на едно място !
Бъдете подготвени за всяка ситуация с оналайн магазин eAlfa.bg !
Допълнителна информация
Тегло 0.250 кг
Доставчик
ЕЛМАРК ГРУП ЕООД
Марка
ELMARK
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ПОДПОРЕН ИЗОЛАТОР SM30 ELMARK 8KV / 31730
Сравняване
ПОДПОРЕН ИЗОЛАТОР SM30 ELMARK 8KV / 31730 Подпорен изолатор SM30 - за високо напрежение SM 30 8kV, цилиндричен.
Импулсно напрежение 8 (kV)
Диаметър на отвора 8 mm
Номинално напрежение 1000V
Изолационно напрежение 5000V
Температура на околната среда -40°C ÷ +90°C
Модел GL
Цвят Черен
Дължина 1 m
Диаметър преди свиване 4 mm
Купи
Бърз преглед
СИН ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК FDD ЖЕНСКИ 250 / 59004
Размери 20м. х 19мм
Удължение при скъсване (%) 160
Обща дебелина [μm] 130
Адхезия/Стомана [N/cm] 2.7
LED ИНДИКАТОР ELMARK AD56D-22-R-230 230V AC ЧЕРBЕН
ЧЕРBЕН LED ИНДИКАТОР ELMARK / 401423
Номинално напрежение 230 V
Изолационно напрежение 660V; 50/60Hz
Устойчивост на импулсно напрежение 6000V
ЛУСТЕР КЛЕМА H-6MM2 PE
ЛУСТЕР КЛЕМА H-6MM2 PE
ТЕХНИЧЕСКИ ПАРАМЕТРИ
Серия TERMINAL BLOCKS
Напрежение (V) 250V