БИМЕТАЛЕН НАКРАЙНИК DTL112014 / 59230
НЕИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК JM7012 / 59050
Обратно към продуктите
ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК Е 7508/СИН 100БРОЯ
Кликнете за уголемяване
ELMARK
Осигурява се сигурна връзка в основата на накрайника.
Модел DTL-1
Сечение на проводника 120 mm²
Отвор за болт 14 mm
Дължина 120 mm
Вид на материала Медно-алуминива сплав
Марка ELMARK
10 налични
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
Модел DTL-1
Сечение на проводника 120 mm²
Отвор за болт 14 mm
Дължина 120 mm
Връзка с нас ? / Въпрос относно биметален накрайник DTL112014 ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
При възникнални проблеми не се колебайте да ни потърсите на посочените контакти.
Тук са всичките Ви желания, събрани на едно място !
Бъдете подготвени за всяка ситуация с оналайн магазин eAlfa.bg !
Допълнителна информация
Тегло 0.050 кг
Доставчик
ЕЛМАРК ГРУП ЕООД
Марка
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ПОДПОРЕН ИЗОЛАТОР SM25 ELMARK 6KV / 31725
Сравняване
Подпорен изолатор SM25 - за високо напрежение SM 25 6kV, цилиндричен.
Импулсно напрежение 6 (kV)
Диаметър на отвора 6 mm
Номинално напрежение 1000V
Изолационно напрежение 5000V
Температура на околната среда -40°C ÷ +90°C
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ЖЪЛТ LED ИНДИКАТОР 230V ELMARK / 401723
ЖЪЛТ LED ИНДИКАТОР 230V ELMARK / 401723 Жълт LED индикатор ELMARK за монтаж към равна метална или пластмасова повърхност. Служи за управление и сигнализация.
Номинално напрежение 230 V
Изолационно напрежение 660V; 50/60Hz
Устойчивост на импулсно напрежение 6000V
Купи
Бърз преглед
БЯЛ LED ИНДИКАТОР ELMARK / 401123
Номинално напрежение 230 V
ФАСУНГА GU10 230V / VIV004420
ФАСУНГА GU10 230V / VIV004420
Фиксирана фасунга GU10 230V - осветителното тяло EKE E27 представлява достъпна алтернатива на нощна лампа, която се включва директно в контакт, намиращ се в близост до легло.
Серия EKE
Напрежение (V) 230V
Цокъл E27
ТЕРМОСВИВАЕМ ШЛАУХ С ЛЕПИЛЕН СЛОЙ D30.0 / 3010300GL
ТЕРМОСВИВАЕМ ШЛАУХ С ЛЕПИЛЕН СЛОЙ GL ТИП D30.0 ММ
Модел GL
Цвят Черен
Дължина 1 m
Диаметър преди свиване 30 mm
СКОБИ ЗА КАБЕЛ 16
СКОБИ ЗА КАБЕЛ 16
Материал PVC
Цвят на изделието Бял
Предназначение За фиксиране на проводници
РАЗМЕР: 25м х 50мм