ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER / 11539/CEA-18E
КОЛЕДЕН ТИШЛАЙФЕР 32 Х 180 СМ.
Обратно към продуктите
ГОФРИРАНА ВРЪЗКА ЗА СИФОН С ВИТЛО Ф92
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
Кликнете за уголемяване
truper
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
МАТЕРИАЛ: Полипропилен
ЧЕТКА: Въглеродна стомана
РАЗМЕР: 29.5  х 2.7 см
ДЕБЕЛИНА НА НИШКАТА: 0.35 мм
ДЪЛЖИНА НА СНОП: 3.2 см
8 налични
Описание
Връзка с нас ? / Въпрос относно продукт ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
Допълнителна информация
Марка
truper
Доставчик
Евромаркет
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
Валяк
Сравняване
ВАЛЯК GEPARDAKRYL ПАК 25 СМ / 0111314825
Подходящ за емулсионни и латексови бои и лакове на водна основа.
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
МИСТРИЯ 80X110MM ВТОРО ПОКОЛЕНИЕ TMP
МИСТРИЯ TOPMASTER 80X110MM ВТОРО ПОКОЛЕНИЕ / 323110
Купи
Бърз преглед
ВАЛЯК EUROFAZA 18СМ Ф48ММ / 0111704818
ВАЛЯК EUROFAZA 18СМ Ф48ММ / 0111704818 Валяк Eurofaza 18см Ф48мм - произведен от марката Hardy, която гарантира качеството на продукта.
Размер 18см
Цвят Бял
ТЪНЪК ПОКРИВЕН НАЙЛОН 4Х5М
ТЪНЪК ПОКРИВЕН НАЙЛОН 4Х5М
Материал Полиетилен
ЧЕТКА ПЛОСКА HARDY СЕРИЯ "43" АКРИЛ 3"
ЧЕТКА ПЛОСКА HARDY СЕРИЯ „43“, АКРИЛ 3″ / 0204437130
  • Тип: плоска четка
  • Дебелина: 18 мм.
  • Ширина: 75 мм.
  • Дължина на четката: 240 мм.
  • Материал за дръжка: дърво
  • Полиестерни влакна
  • Дължина на влакната: 70 мм
ШПАКЛА ДВУКОМПОНЕНТНА ДРЪЖКА 75MM TS
ШПАКЛА ДВУКОМПОНЕНТНА ДРЪЖКА 75MM TS / 320753
  • Подходяща за нанасяне, изравняване и изглаждане на шпакловката
  • Двукомпонентна дръжка - гума и пластмаса
ВАЛЯК HARDSTAR Ф48ММ / 0111184825
ВАЛЯК HARDSTAR Ф48ММ / 0111184825 Валяк Hardstar Ф48мм - произведен от марката Hardy.