ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER / 11539/CEA-18E
Преглед на количката „ШКУРКА VELCRO Ф115MM K 60 10 БРОЯ / 180703“ е добавен във вашата количка.
КОЛЕДЕН ТИШЛАЙФЕР 32 Х 180 СМ.
Обратно към продуктите
ГОФРИРАНА ВРЪЗКА ЗА СИФОН С ВИТЛО Ф92
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
Кликнете за уголемяване
truper
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
МАТЕРИАЛ: Полипропилен
ЧЕТКА: Въглеродна стомана
РАЗМЕР: 29.5  х 2.7 см
ДЕБЕЛИНА НА НИШКАТА: 0.35 мм
ДЪЛЖИНА НА СНОП: 3.2 см
8 налични
Описание
Връзка с нас ? / Въпрос относно продукт ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
Допълнителна информация
Марка
truper
Доставчик
Евромаркет
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ВАЛЯК HARDY MICRO 6 КОШНИЧЕН 18 СМ Ф44 ММ / 0119634418
Сравняване
ДЪЛЖИНА НА ВАЛЯКА 18 см
ДЪЛЖИНА НА ВЛАКНОТО 6 мм
ДИАМЕТЪР НА ВАЛЯКА 44 мм
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ШПАКЛА ПЛАСТМАСОВА ДРЪЖКА 65MM TMP
ШПАКЛА TOPMASTER ПЛАСТМАСОВА ДРЪЖКА 65MM / 320714
  • Конструкция от неръждаема стомана Двуслойна дръжка за по-добър захват
Купи
Бърз преглед
МИСТРИЯ ШПАКЛОВЪЧНА HARDY СЕРИЯ 28 12/8 СМ / 0810281208
МАТЕРИАЛ Неръждаема стомана
РАЗМЕРИ 8/12 см.
Валяк за притискане на тапети 15см еластичен
  • Еластичен
  • Лесно изтласква въздух и излишно лепило от тапетите
Кожен валяк
  • Кожен
  • 18см / ø48мм
  • Дръжка: 6мм
Ширина 60 мм.
Материал за дръжка дърво
Материал на влакната Естествен косъм
Дължина на влакната 56 мм.
ЧЕТКА 2К ПОЛИЕСТЕР HARDY 70ММ / 0200905770
Ширина 70 мм.
Материал за дръжка Двукомпонентна
Материал на влакната Полиестер
Дължина на влакната 57 мм.
Дебелина 15 мм.