ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER / 11539/CEA-18E
КОЛЕДЕН ТИШЛАЙФЕР 32 Х 180 СМ.
Обратно към продуктите
ГОФРИРАНА ВРЪЗКА ЗА СИФОН С ВИТЛО Ф92
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
Кликнете за уголемяване
truper
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
МАТЕРИАЛ: Полипропилен
ЧЕТКА: Въглеродна стомана
РАЗМЕР: 29.5  х 2.7 см
ДЕБЕЛИНА НА НИШКАТА: 0.35 мм
ДЪЛЖИНА НА СНОП: 3.2 см
8 налични
Описание
Връзка с нас ? / Въпрос относно продукт ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
Допълнителна информация
Марка
truper
Доставчик
Евромаркет
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ВАЛЯК MICROMIX16 MAXI NARDY 25СМ 16ММ 48ММ
Сравняване
ВАЛЯК MICROMIX16 MAXI NARDY 25СМ 16ММ 48ММ / 0110214825
ДЪЛЖИНА: 25 см
МАТЕРИАЛ: Полиестер/пластмаса
ДИАМЕТЪР: 4.8 см
ВИСОЧИНА  НА КОСЪМА: 16 мм
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ШПАКЛА УНИВЕРСАЛНА ФАСАДНА 254 ММ TRUPER
ШПАКЛА УНИВЕРСАЛНА ФАСАДНА 254 ММ TRUPER / 14460/ETA-10
МАТЕРИАЛ: Въглеродна стомана
ДРЪЖКА: Двукомпонентна
ДЪЛЖИНА: 258 мм
ШИРИНА: 254 мм
  • Качество на изпълнението ,дълъг експлоатационен живот на продукта.
МИСТРИЯ ОБЛА 200MM ВТОРО ПОКОЛЕНИЕ TMP
МИСТРИЯ ОБЛА TOPMASTER 200MM ВТОРО ПОКОЛЕНИЕ / 323104
МИСТРИЯ ОБЛА 200MM ВТОРО ПОКОЛЕНИЕ TMP Професионалните ръчни инструменти на Topmaster съчетават в себе си изключителен дизайн, качество и дълъг експлоатационен живот. Облата мистрия на Topmaster притежава:
  • Конструкция от неръждаема стомана
  • Двуслойна дръжка
  • Надеждна сглобка с точкова заварка
ВАЛЯК
ВАЛЯК HARDY NYLON-PLUS 18 СМ, 6 ММ Ф48 / 0110434818
Дръжка за валяк 230x300x6mm TS
ДРЪЖКА TOPSTRONG ЗА ВАЛЯК 230X300X6MM TS / 540608
Дръжка за валяк
  • Размер - 230x300x6mm
  • Марка - TopStrong
ВАЛЯК HARDY MIKRO 25 СМ 11 ММ Ф 44 ММ
ВАЛЯК HARDY MIKRO 25 СМ 11 ММ Ф 44 ММ / 0110624425
ДЪЛЖИНА НА ВЛАКНОТО: 11 мм
ДИАМЕТЪР: 44 мм
ДЪЛЖИНА НА ВАЛЯКА: 250 мм
МАРКА: HARDY
Фасаден валяк Hardy Hardex ПАК 25см 18мм ø68мм
ВАЛЯК HARDEX ФАСАДЕН ПАК 25 CМ, 18 ММ, Ф 68 ММ / 0100106825
  • Дължина на влакното: 18 мм
  • Диаметър на валяка (ролката): ø68 мм