ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER / 11539/CEA-18E
Преглед на количката „ЧЕТКА РАДИАТОРНА СЕРИЯ 70 1″ HARDY / 0220704110“ е добавен във вашата количка.
КОЛЕДЕН ТИШЛАЙФЕР 32 Х 180 СМ.
Обратно към продуктите
ГОФРИРАНА ВРЪЗКА ЗА СИФОН С ВИТЛО Ф92
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
Кликнете за уголемяване
truper
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
МАТЕРИАЛ: Полипропилен
ЧЕТКА: Въглеродна стомана
РАЗМЕР: 29.5  х 2.7 см
ДЕБЕЛИНА НА НИШКАТА: 0.35 мм
ДЪЛЖИНА НА СНОП: 3.2 см
8 налични
Описание
Връзка с нас ? / Въпрос относно продукт ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
Допълнителна информация
Марка
truper
Доставчик
Евромаркет
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ВАЛЯК VELURPLUS 18 СМ, 4 ММ, Ф48 HARDY
Сравняване
ВАЛЯК HARDY VELURPLUS 18 СМ, 4 ММ, Ф48 / 0110344818
Подходящ за емулсионни и латексови бои и лакове на водна основа.
  • Дължина на влакното: 4 мм
  • Дължина на валяка (ролката): 18 см
  • Диаметър на валяка (ролката): ø48 мм
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ВАЛЯК MIKRO, 18 СМ, 11 ММ, Ф 44 ММ
ВАЛЯК HARDY MIKRO, 18 СМ, 11 ММ, Ф 44 ММ / 0110624418
  • Дължина на влакното: 11 мм
  • Дължина на валяка (ролката): 180 мм
  • Диаметър на валяка (ролката): ø44 мм
Купи
Бърз преглед
ВАЛЯК MINI 10СМ / 0121231510
ВАЛЯК MINI 10СМ / 0121231510
Дължина на купчината 8 мм
Дължина на дръжката 260 мм
Тип ролка
Плоска четка 61" с наклон синя 2,0
  • ПЛОСКА ЧЕТКА *61* С НАКЛОН, СИНЯ 1,5"
Размер 70см
Марка Hardy
Размер 22см
ВАЛЯК HARDEX 24Х18 Ф38 / 0130104023
Дължина на влакното 18 мм
Дължина на валяка 24 см
Диаметър на валяка (ролката) ø38мм
ЧЕТКА ПЛОСКА HARDY СЕРИЯ "37", 80 ММ, ЖЪЛТА ПЛАСТМАСОВА ДРЪЖКА
ЧЕТКА ПЛОСКА HARDY СЕРИЯ „37“, 80 ММ, ЖЪЛТА ПЛАСТМАСОВА ДРЪЖКА / 0200374880
  • Тип: плоска четка
  • Дебелина: 15 мм.
  • Ширина: 80 мм.
  • Дължина на четката: 220 мм.
  • Материал за дръжка: пластмаса
  • Естествен косъм и полиестер
  • Дължина на влакната: 48 мм.