ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER / 11539/CEA-18E
Преглед на количката „ЧЕТКА ПЛОСКА HARDY 70ММ / 0204905770“ е добавен във вашата количка.
КОЛЕДЕН ТИШЛАЙФЕР 32 Х 180 СМ.
Обратно към продуктите
ГОФРИРАНА ВРЪЗКА ЗА СИФОН С ВИТЛО Ф92
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
Кликнете за уголемяване
truper
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
МАТЕРИАЛ: Полипропилен
ЧЕТКА: Въглеродна стомана
РАЗМЕР: 29.5  х 2.7 см
ДЕБЕЛИНА НА НИШКАТА: 0.35 мм
ДЪЛЖИНА НА СНОП: 3.2 см
8 налични
Описание
Връзка с нас ? / Въпрос относно продукт ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
Допълнителна информация
Марка
truper
Доставчик
Евромаркет
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Материал Пластмаса
Цвят Жълт
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
Валяк Hardex фасаден ПАК 18см, 18мм, о 68мм
ВАЛЯК HARDEX ФАСАДЕН ПАК 18 CМ, 18 ММ, Ф 68 ММ / 0101106818
ЧЕТКА УНИВЕРСАЛНА HARDY 60ММ / 9600395560
ЧЕТКА УНИВЕРСАЛНА HARDY 60ММ / 9600395560 Четка Hardy универсална 60мм. Произведена от марката Харди, гарантираща качество.
Размер 60мм
Марка Харди
Широчина 180мм , Ф 8 мм
Марка Hardy
Серия 46
Размер 70см
Марка Hardy
МИСТРИЯ 80X110MM ВТОРО ПОКОЛЕНИЕ TMP
МИСТРИЯ TOPMASTER 80X110MM ВТОРО ПОКОЛЕНИЕ / 323110
ЧЕТКА 2К ПОЛИЕСТЕР HARDY 70ММ / 0200905770
Ширина 70 мм.
Материал за дръжка Двукомпонентна
Материал на влакната Полиестер
Дължина на влакната 57 мм.
Дебелина 15 мм.