ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER / 11539/CEA-18E
Преглед на количката „ВАЛЯК HARDSTAR 10СМ / 0123191510“ е добавен във вашата количка.
КОЛЕДЕН ТИШЛАЙФЕР 32 Х 180 СМ.
Обратно към продуктите
ГОФРИРАНА ВРЪЗКА ЗА СИФОН С ВИТЛО Ф92
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
Кликнете за уголемяване
truper
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
МАТЕРИАЛ: Полипропилен
ЧЕТКА: Въглеродна стомана
РАЗМЕР: 29.5  х 2.7 см
ДЕБЕЛИНА НА НИШКАТА: 0.35 мм
ДЪЛЖИНА НА СНОП: 3.2 см
8 налични
Описание
Връзка с нас ? / Въпрос относно продукт ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
Допълнителна информация
Марка
truper
Доставчик
Евромаркет
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
Валяк
Сравняване
ВАЛЯК HARDY EUROFAZA 18 СМ, 13 ММ, Ф 48 / 0110714818
Валяк 18 cm, 13 mm, Ø48 mm Eurofaza Hardy
  • Подходящ за емулсионни бои, оцветители и байцове.
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ПЕРДАШКА ПОЛИУРЕТАНОВА *36* 14 X 28 СМ
ПЕРДАШКА ПОЛИУРЕТАНОВА *36* 14 X 28 СМ / 0840361428
Пердашка Hardy, направена изцяло от полиуретан, с размери от 280 х 140 мм. Инструментът за полагане на замазка и изглаждане на стенни покрития е с широк обхват. Това допринася за по-лесната и бърза работа с него. Пердашката е изключително лека, осигуряваща комфортна и ефективна работа с нея.
МИНИ ВАЛЯК Ф15ММ / 0123381507 Мини валяк ф15мм - произведен от марката Hardy, която гарантира качеството на продукта.
Модел Velur mini
Производител Hardy
Цена за комплект
Широчина 7 cm
ВАЛЯК HARDEX 24Х18 Ф38 / 0130104023
Дължина на влакното 18 мм
Дължина на валяка 24 см
Диаметър на валяка (ролката) ø38мм
ШПАКЛА ДВУКОМПОНЕНТНА ДРЪЖКА 75MM TS
ШПАКЛА ДВУКОМПОНЕНТНА ДРЪЖКА 75MM TS / 320753
  • Подходяща за нанасяне, изравняване и изглаждане на шпакловката
  • Двукомпонентна дръжка - гума и пластмаса
ЧЕТКА 2К HARDY 25MM / 0200904325
ЧЕТКА 2К HARDY 25MM / 0200904325 Плоска четка HARDY серия 90, подходяща за боядисване с бои на водна основа, акрилни и алкидни бои, полиуретанови лакове.
Дебелина 13 мм.
Ширина 25 мм.
Дължина на четката 210 мм.
Материал за дръжка двукомпонентна
Материал на влакната Полиестер
Дължина на влакната 43 мм.