ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER / 11539/CEA-18E
Преглед на количката „ШПАКЛА ПЛАСТМАСОВА ДРЪЖКА 80 ММ ТМР / 320710“ е добавен във вашата количка.
КОЛЕДЕН ТИШЛАЙФЕР 32 Х 180 СМ.
Обратно към продуктите
ГОФРИРАНА ВРЪЗКА ЗА СИФОН С ВИТЛО Ф92
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
Кликнете за уголемяване
truper
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
МАТЕРИАЛ: Полипропилен
ЧЕТКА: Въглеродна стомана
ДЕБЕЛИНА НА НИШКАТА: 0.35 мм
ДЪЛЖИНА НА СНОП: 3.2 см
8 налични
Описание
Връзка с нас ? / Въпрос относно продукт ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
Допълнителна информация
Марка
truper
Доставчик
Евромаркет
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ВАЛЯК VELUR 18СМ / 0110384818
Сравняване
ВАЛЯК VELUR 18СМ / 0110384818
Размер 18см
Цвят Бял
  • Висококачествена изработка
  • От неръждаема стомана
  • С гребен и гладка маламашка
  • Ергономична дървена ръкохватка
  • Удобна и лека
Купи
Бърз преглед
Фасаден валяк
ВАЛЯК HARDEX ПАК 18 СМ, 18 ММ, Ф 48 ММ / 0110104818
Този валяк е с подложка, за по-добра покриваемост на неравности.
  • Дължина на влакното: 18 мм
  • Дължина на валяка (ролката): 180 мм
  • Диаметър на валяка (ролката): ø68 мм
МИСТРИЯ ЗИДАРСКА 16СМ Х 11СМ НЕРЪЖДАЕМА СТOMАНА /СЕРИЯ 26
МИСТРИЯ ЗИДАРСКА 16СМ Х 11СМ НЕРЪЖДАЕМА СТOMАНА / 0810261611
МИСТРИЯ ЗИДАРСКА 16СМ Х 11СМ НЕРЪЖДАЕМА СТOMАНА HARDY /СЕРИЯ 26
  • Качество на изпълнението ,дълъг експлоатационен живот на продукта.
  • Маламашка с гребен и дървена дръжка.
  • За разнасяне на лепила и замазки.
ВАЛЯК HARDY MICRO 16 КОШНИЧЕН 18 СМ Ф44 ММ / 0119654418
ДЪЛЖИНА НА ВЛАКНОТО 16 мм
ДИАМЕТЪР НА ВАЛЯКА 44 мм
МИСТРИЯ ТРАПЕЦ 160MM ВТОРО ПОКОЛЕНИЕ TMP
МИСТРИЯ TOPMASTER ТРАПЕЦ 160MM ВТОРО ПОКОЛЕНИЕ / 323112
МИСТРИЯ ТРАПЕЦ 160MM ВТОРО ПОКОЛЕНИЕ TMP Професионалните ръчни инструменти на Topmaster съчетават в себе си изключителен дизайн, качество и дълъг експлоатационен живот. Трапецовидната мистрия на Topmaster притежава:
  • Конструкция от неръждаема стомана
  • Двуслойна дръжка
  • Надеждна сглобка с точкова заварка
ВАЛЯК MIKRO, 18 СМ, 11 ММ, Ф 44 ММ
ВАЛЯК HARDY MIKRO, 18 СМ, 11 ММ, Ф 44 ММ / 0110624418
  • Дължина на влакното: 11 мм