ДИСК WURTH ЗА РЯЗАНЕ НА ЧЕРНА СТОМАНА /A2 / C0669141150
СПРЕЙ БОЯ-МЕД ДЕН БРАВЕН
Обратно към продуктите
БЪРКАЛКА ЗА ЯЙЦА L-00423
ДИСК ЗА РЯЗАНЕ НА ЧЕРНА СТОМАНА/A2 НЕРЪЖД Ф115Х1
Кликнете за уголемяване
WÜRTH
Размер: 115х1,0х22,23 мм
  • Характеристики:
    – Много висока скорост на рязане и същевременно дълъг живот.
Каталожен номер: c0669141150
137 налични
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ДИСК WURTH ЗА РЯЗАНЕ НА ЧЕРНА СТОМАНА  115х1,0х22,23 мм/A2 / C0669141150
  • Стандартен диск за рязане на черни стомани
    Приложение:
    Характеристики:
Размер: 115х1,0х22,23 мм
Диск за рязане на черна стомана/A2 неръждаема ф115×1,0x22,23 мм
Марка
WÜRTH
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Сравняване
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RD-SB27 / 163134
  • ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM
  • RAIDER RD-SB28
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф2.5 MM 2 БРОЯ
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф2.5 MM 2 БРОЯ / 157696
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф2.5 MM 2 БРОЯ Изработено от висококачествена HSS - CO стомана, осигуряваща му здравина и дълъг живот.
  • Диаметър: 2.5 мм
  • Обща дължина: 57 мм
  • Дължина на свредлото: 30 мм
Бърз преглед
БОРКОРОНА HSS Ф65 / 157830
БОРКОРОНА HSS Ф65 / 157830
Размер Ф65
Марка Raider
СЕКАЧ SDS-PLUS 14 Х 250 Х 25 ММ
СЕКАЧ SDS-PLUS 14 Х 250 Х 25 ММ / 2204712525
Секач SDS-Plus 14x25x250 mm Hardy.
  • Размер: 14 х 250 х 25 мм.
  • Могат да се използват с всички инструменти с държач SDS плюс.
  • Производител: Hardy.
НОЖ ЗА ЗЕГЕ 127ММ
НОЖ ЗА ЗЕГЕ 127ММ
Марка Bosch
Свредло за метал Ф7.0 - подходящо за пробиване в метал, легирани и нелегирани стомани.
Диаметър Ф7.0
Работна дължина 101мм
Предназначение легирани и нелегирани стомани
ДИСК ЗА МЕТАЛ 115Х1.0Х22.2MM A60T INOX RDP
ДИСК ЗА МЕТАЛ 115Х1.0Х22.2MM A60T INOX RDP / 160120
160120 ДИСК ЗА МЕТАЛ 115Х1.0Х22.2MM A60T INOX RDP
Тегло: 0.03кг
ШКУРКА VELCRO Ф115MM K100 10 БРОЯ
ШКУРКА VELCRO Ф115MM K100 10 БРОЯ / 180705
  • Размер: 115 мм